Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Osięciny - plac Bohaterów Powstania Warszawy 11 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać w ratachZapłać w ratach
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

plac Bohaterów Powstania Warszawy 11

88-220 Osięciny

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 54-233-21-97tel. 533-031-058

email: osieciny@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Miroslaw Smolinski

Sumienna, uczciwa, pracowita i urodziwa.

Michał P

Brakło gwiazdek bo powinno być minimum 10. Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie, Agentka bardzo otwarta i przyjazna klientowi z niesamowitą wiedzą i ludzkim podejściem. Odwiedziłem wiele placówek, ale tylko tutaj zostałem obsłużony od A do Z w przyjemnej i miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam każdemu,kto chce być profesjonalnie i po ludzku ubezpieczony, a nie tylko odesłany z kwitkiem jak to ma miejsce gdzie indziej. Brawo i oby CUK miał i doceniał więcej takich pracowników.

Piotr Kralski

Polecam

Jerzy Jabłoński

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Osięcinach znajdziesz największy wybór polis w okolicy. Współpracujemy z 30 Towarzystwami, aby zapewnić Ci szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych.

W każdej placówce CUK korzystamy z nowoczesnego kalkulatora ubezpieczeń, który w kilka minut porównuje oferty wiodących Towarzystw, żeby znaleźć dla Ciebie najlepszą polisę.

Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu naszych doradców pomożemy Ci dobrać najkorzystniejszy wariant i zakres ubezpieczenia.

Posiadamy w ofercie ubezpieczenia komunikacyjne (OC/AC, Assistance), mienia (mieszkania, domu), turystyczne (NNW, bagażu) i transportowe. Prowadzisz firmę lub gospodarstwo rolne? Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Ciebie!

Nasza placówka w Osięcinach mieści się przy Placu Bohaterów Powstania Warszawy 11 w pobliżu marketu Biedronka. Obok budynku czeka na Ciebie parking.

Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Osięcinach od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 oraz w soboty od 9:00 do 12:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up