Ubezpieczenia - Osięciny, Bohaterów Powstania Warszawy 11 - CUK

4.7
(38)

Adres

Bohaterów Powstania Warszawy 11
88-220 Osięciny

Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00
Sobota 9:00-12:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 30 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!
Agencję CUK w Osięcinach oceniam przez pryzmat pracującej tam agentki ubezpieczeniowej. Pani Beata jest niezwykle kompetentna i profesjonalna, a przy tym miła, wprowadza uprzejmą, luźną, ale rzeczową atmosferę podczas omawiania aspektów ubezpieczenia. Niezwykle cierpliwa, a obawiam się że jestem wymagającym klientem, przez długi czas wyszukiwała najlepszej oferty, jednocześnie wyjaśniając i argumentując swoje działania. Otrzymałem produkt ubezpieczeniowy, który ostatecznie odpowiada moim oczekiwaniom bardziej niż sobie wyobrażałem. Jeśli w agencjach CUK pracują tacy pracownicy, gratuluję firmie wysokiego poziomu prowadzenia biznesu.

mFc

POLECAM !!! Najlepsza obsługa ubezpieczeniowa z jaką się spotkałem. Pani Beata, niezwykle miła i urocza, a przy tym profesjonalna i cierpliwa znalazła dla mnie ofertę najbardziej dopasowaną do moich potrzeb. Brawo dla CUK, że w dobie komercjalizacji, pogoni za zarobkiem oraz dehumanizacji usług, zatrudnia osobę, która patrzy głównie na potrzebę i dobro klienta, a nie mechanicznie, niczym rankomat sprzedaje polisy. W tym biurze klient czuje się, jakby miał osobistego Agenta, który dla niego specjalnie wyszukuje najlepszych opcji ubezpieczeń. Z każdym ubezpieczeniem wrócę tu ponownie.

Mariusz Cybertowicz

Trafiłam w to miejsce dzięki mojemu Bratu, który wie jak bardzo nienawidzę załatwiać tego typu rzeczy. Pani na miejscu okazała się tak uprzejma i empatyczna, że poczułam się naprawdę ważna, a moja sprawa trafiła w ręce profesjonalisty. Dziękuję!!! Życzyłabym sobie, aby jakość usług w każdym miejscu w naszym kraju była na tak wysokim poziomie.

Małgosia

Brakło gwiazdek bo powinno być minimum 10. Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie, Agentka bardzo otwarta i przyjazna klientowi z niesamowitą wiedzą i ludzkim podejściem. Odwiedziłem wiele placówek, ale tylko tutaj zostałem obsłużony od A do Z w przyjemnej i miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam każdemu,kto chce być profesjonalnie i po ludzku ubezpieczony, a nie tylko odesłany z kwitkiem jak to ma miejsce gdzie indziej. Brawo i oby CUK miał i doceniał więcej takich pracowników.

Michał P

Super, szybka i miła obsługa :) no i.. ta cena za polisy :) polecam każdemu kto chce dobrze ubezpieczyć auto i dom. Profesjonalizm w 100 % :)👋

Marcin Jackowiak

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Odwiedź placówkę w Osięcinach

Jeśli chcesz spotkać się z doradcą osobiście, zapraszamy do placówki CUK, która mieści się w Osięcinach. Na miejscu możesz opłacić składkę, znaleźć odpowiednią ofertę wraz z pomocą specjalistów, a także dowiedzieć się więcej na temat podpisanej już umowy.

W każdej placówce CUK korzystamy z nowoczesnego kalkulatora ubezpieczeń, który w kilka minut porównuje oferty wiodących towarzystw, żeby znaleźć dla Ciebie najlepszą polisę.
Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu naszych doradców pomożemy Ci dobrać najkorzystniejszy wariant i zakres ubezpieczenia. 

Nie musisz się też martwić o finanse! Dzięki temu, że porównujemy ceny w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych, jesteśmy w stanie zaproponować Ci najbardziej korzystną ofertę. Możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy i zyskać taką ochronę, jakiej potrzebujesz.

Ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne, mieszkaniowe i nie tylko

Zdajemy sobie sprawę, że wybór ubezpieczenia nie jest prosty. Właśnie dlatego nasi doradcy dołożą wszelkich starań, aby dopasować polisę do możliwości finansowych oraz indywidualnej sytuacji. 

Posiadamy w ofercie ubezpieczenia komunikacyjne (OC/AC, Assistance), mienia (mieszkania, domu), turystyczne (NNW, bagażu) i transportowe. Prowadzisz firmę lub gospodarstwo rolne? Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Ciebie!

Nasza placówka w Osięcinach mieści się przy Placu Bohaterów Powstania Warszawy 11 w pobliżu marketu Biedronka. Obok budynku czeka na Ciebie parking. Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Osięcinach od poniedziałku do piątku oraz w soboty.

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Osięcinach znajdziesz największy wybór polis w okolicy. Współpracujemy z 30 towarzystwami, aby zapewnić Ci szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych.

Jak jeszcze możesz wykupić ubezpieczenie dla siebie, nieruchomości, samochodu albo Twoich bliskich? Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy! 
 

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej