Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Łódź - ul. Bandurskiego 49 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać w ratachZapłać w ratach
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Bandurskiego 49

94-020 Łódź

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 42-237-39-58

email: lodz5@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Ewelina Nowak

Jeśli ktoś potrzebuje porównać ubezpieczenie na swoje auto, mieszkanie, firme warto odwiedzić Panie w biurze przy ulicy Bandurskiego. Warto porównywać ceny ubezpieczeń A dodatkowo warto zasięgnąć fachowej porady A w tym osoby tam pracujące są rewelacyjne! Polecam z czystym sumieniem🙂

Jan Weder

Byłem już w kilku ubezpieczalniach w życiu (również w innych oddziałach CUK) i ta przy ul. Bandurskiego jest bezkonkurencyjna! Panie w okienkach są przemiłe, oferta dostosowana indywidualnie do mnie. Pani miała czas i energię przeanalizować różne warianty ubezpieczeń i sama wyszła z propozycją najlepszego dla mnie. Gdyby w każdym punkcie usługowym była tak profesjonalna i sympatyczna obsługa to żyłoby się dużo lepiej w Polsce!☺️

Andrzej Leberdiuk

Jestem bardzo, bardzo zadowolona z usług tego oddziału CUK . Bardzo miła profesjonalna szybka obsługa klienta.Dla mnie najlepsza firma ubezpieczeniowa na rynku . Pani Justyna jest profesjonalną i niezwykle życzliwą.

Anna Konarska

Zdecydowanie polecam - doradztwo i zaangażowanie na najwyższym poziomie, miła atmosfera. Z pewnością skorzystam ponownie.

Łukasz Gralewski

Zawsze najtańsze ubezpieczenie. Jestem klientem od 5 lat i nigdy się nie zawiodłem

W CUK Ubezpieczenia w Łodzi służymy pomocą w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego. Przedstawimy Ci ofertę interesujących Cię polis, pomożemy wybrać najkorzystniejszą i od ręki załatwimy wszystkie formalności!

Każda placówka CUK Ubezpieczenia porównuje produkty 30 Towarzystw, aby dla każdego klienta znaleźć idealną polisę w kilka minut! Nasi doradcy czuwają nad najwyższą jakością naszych usług. Odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą dopasować najkorzystniejszy wariant polisy.

Znajdziesz u nas ubezpieczenia komunikacyjne (OC/AC, Assistance), życia i zdrowia, mieszkania i domu. Przedstawimy Ci ofertę polis turystycznych, firmowych, transportowych i rolniczych.

Wpadnij do CUK Ubezpieczenia w Łodzi przy ul. Bandurskiego 49 w sąsiedztwie supermarketu Carrefour. Przed naszą placówką czeka na Ciebie duży parking, gdzie bez problemu zaparkujesz swój samochód.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00 oraz w soboty w godz. 10:00-13:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up