Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Kraków - ul. Kalwaryjska 40 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Kalwaryjska 40

30-504 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 10:00-14:00

Kontakt

tel. 12-269-41-66tel. 506-937-224

email: krakow@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Loick L

After 1 year with Axa direct, they tried to cheat on the price. I tried this place as a last chance and they found me very good price. Despite the fact that communication was not easy, they were able to fulfill my needs perfectly, I recommend.

Anca Dobrescu

Always nice and friendly, ready to go the extra mile!

Super Sopel

Ubezpieczam swój samochód od lat w CUK Kraków na ul. Kalwaryjskiej. Moim zdaniem właśnie tak powinien działać pośrednik ubezpieczeń. Ja mówię co chcę ubezpieczyć a Pani drukuje mi porównanie ofert w kilkunastu firmach ubezpieczeniowych. W innych miejscach często odbywa to się tak, że pracownik drukuje jedną ofertę. Potem loguje się do jakiegoś innego systemu i drukuje ofertę innej firmy. Jak klient jest cierpliwy i upierdliwy to doczeka się wydrukowania ofert dwóch kolejnych firm. W CUK wszystko odbywa się bardzo sprawnie, profesjonalnie i szybko. Oczywiście co najważniejsze - zawsze jest trochę taniej niż gdzie indziej. Pozdrawiam miłe Panie z placówki na ul. Kalwaryjskiej.

Dzariusz Mądro

Miła, kompetentna obsługa nie czułem się "głupi" zadając proste pytania, cierpliwie Pani odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości badając moje faktyczne potrzeby. Kupiłem polisę z poczuciem, że zaspokaja moje potrzeby i wiem co mam!

Anna anna

Najlepsi doradcy w mieście. Miła i swobodna atmosfera. Świetny kontakt, zawsze można liczyć na pomoc swojego doradcy! Rozwiązania polis zawsze rzetelnie przygotowane, racjonalne rozwiązania. Pani Marta super ciepliwy doradca! Polcam!

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Krakowie nasi doradcy przedstawią Ci najlepsze oferty spośród 30 wiodących Towarzystw. Wszystko to za sprawą kalkulatora ubezpieczeń, dzięki któremu wspólnie znajdziemy najlepszy produkt dopasowany do Twoich wymagań!

Powiedz nam, co chcesz ubezpieczyć, a w zaledwie kilka minut przygotujemy dla Ciebie zestawienie najkorzystniejszych ofert. Otrzymasz wydruk z aktualnymi cenami składek i zakresami polis. Doradca CUK Ubezpieczenia porówna dla Ciebie dostępne warianty i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

W naszej placówce wybierzesz polisę komunikacyjną (OC/AC, Assistance), zdrowotną i na życie. W CUK ubezpieczysz mienie, mieszkanie, dom i rower. Posiadamy ofertę dedykowaną firmom, podróżującym i rolnikom. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta!

Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Krakowie przy ul. Kalwaryjskiej 40 na Podgórzu. Znajdziesz nas przy skrzyżowaniu z ul. Jana Długosza.

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00 oraz w każdą sobotę od 10:00 do 14:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up