Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Kraków - ul. Kalwaryjska 40 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Kalwaryjska 40

30-504 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 10:00-14:00

Kontakt

tel. 12-269-41-66

email: krakow@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Loick L

After 1 year with Axa direct, they tried to cheat on the price. I tried this place as a last chance and they found me very good price. Despite the fact that communication was not easy, they were able to fulfill my needs perfectly, I recommend.

Anca Dobrescu

Always nice and friendly, ready to go the extra mile!

Konrad Ślęczka

Przedłużałem polisę OC- z swojej winy na ostatnią chwilę zarówno jeśli chodzi o okres ubezpieczenia jak i godzinę w której zadzwoniłem do biura CUK. Pomimo że godzina zamknięcia była bardzo blisko, Pani Katarzyna Piekarz bardzo cierpliwie i dokładnie przygotowała kalkulację, przedstawiła różne warianty ubezpieczenia oraz wysłała ofertę e-mail. Do momentu utworzenia i opłaty polisy z mojej strony została ze mną na linii, żeby upewnić się że przejdę przez wszystkie etapy bez problemów. OC załatwione sprawnie i bez stresu- pełen profesjonalizm Pani Katarzyny, na pewno wrócę do tego oddziału po przyszłe ubezpieczenia.

Юрий Кулинич

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami, super firma👍. Pozdrawiam serdecznie Pani Katarzynę, szybko, profesjonalnie, rewelacja!!! I to pod tym warunkiem, że miałem okoliczności, które utrudniały tą procedurę. Mimo wszystko dostałem ubezpieczenie w bardzo korzystnej cenie. Zdecydowanie polecam!!!

Dominik Ra

Mały, kameralny punkt, ale rzeczowo i sprawnie. Pani Marta ma wszystko w małym placu 😉 Polecam

UWAGA! 

Z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, zadzwoń do doradcy i kup ubezpieczenie zdalnie, polisę otrzymasz na e-mail lub umów się na spotkanie z doradcą w placówce.

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Krakowie nasi doradcy przedstawią Ci najlepsze oferty spośród 30 wiodących Towarzystw. Wszystko to za sprawą kalkulatora ubezpieczeń, dzięki któremu wspólnie znajdziemy najlepszy produkt dopasowany do Twoich wymagań!

Powiedz nam, co chcesz ubezpieczyć, a w zaledwie kilka minut przygotujemy dla Ciebie zestawienie najkorzystniejszych ofert. Otrzymasz wydruk z aktualnymi cenami składek i zakresami polis. Doradca CUK Ubezpieczenia porówna dla Ciebie dostępne warianty i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

W naszej placówce wybierzesz polisę komunikacyjną (OC/AC, Assistance), zdrowotną i na życie. W CUK ubezpieczysz mienie, mieszkanie, dom i rower. Posiadamy ofertę dedykowaną firmom, podróżującym i rolnikom. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta!

Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Krakowie przy ul. Kalwaryjskiej 40 na Podgórzu. Znajdziesz nas przy skrzyżowaniu z ul. Jana Długosza.

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00 oraz w każdą sobotę od 10:00 do 14:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up