Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Koło - ul. Toruńska 82 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać w ratachZapłać w ratach
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Toruńska 82

62-600 Koło

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:30-16:30

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 63-272-51-41

email: kolo@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Artur Czekalski

Facet nie potrafił przyjąć wpłaty za OC.

Dawid Deja

Jak się chce wykupić polisę to pomocna i miła atmosfera, lecz kiedy się rezygnuje po np. zbyciu pojazdu to już niestety trzeba liczyć na siebie.... bo twierdzą że nie mogą znaleźć nr. polisy która była u nich opłacona

Jack Connor

Fachowa obsługa klienta. Nie odbiega od ogólnych standardów. Pracownicy robią to co do nich należy. Szukają najlepszej opcji i podają nam druczki do podpisania. Szybko i sprawnie.

x Melon

Takie se

Krzys Gold

Wszystko ok😊

W multiagencji CUK Ubezpieczenia znajdziesz najtańsze OC w Kole!

Sprzedajemy polisy komunikacyjne (OC, Autocasco, NNW, Assistance) oraz majątkowe (domów i mieszkań, na życie, turystyczne, rolne czy firmowe). Wyróżnia nas szeroki wybór ubezpieczeń - w naszej placówce gromadzimy oferty aż 30 wiodących Towarzystw.

W kilka minut porównamy dla Ciebie 60 produktów OC i AC oraz pomożemy wybrać najkorzystniejszy wariant zarówno pod względem cenowym, jak i zakresu ochrony. Wszystkie zestawienia oraz kalkulacje wykonujemy bezpłatnie.

Znajdź nas w CUK Ubezpieczenia w Kole przy ulicy Toruńskiej 82. W trosce o komfort kierowców zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe tuż przed naszą placówką.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30 oraz w soboty od godziny 9:00 do 12:00. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up