Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Kartuzy - ul. Gdańska 14 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Gdańska 14

83-300 Kartuzy

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 58-681-40-69tel. 514-101-383

email: kartuzy@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Łukasz Holk-Łebiński

Ubezpieczam się od kilku lat. Zawsze otrzymuję fachowe doradztwo i kupuję dopasowane warianty ubezpieczenia. Gdyby nie personel z tego punktu to nie raz bym został sam na drodze z pojazdem. Zawsze proponują dobry zakres ubezpieczenia i przestrzegają, że nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć. W myśl zasady przezorny zawsze ubezpieczony. Dziękuję za wspaniałe doradztwo. Nigdy nie żałowałem, że wybrałem proponowane oferty ubezpieczenia. Nie ukrywam, że laikowi trudno wybrać właściwą ofertę. Natomiast zadając masę pytań zawsze otrzymałem odpowiedź i porównanie ofert co pozwoliło na właściwy wybór. Ważne dla mnie jest to, że przypominają o kończących się polisach i ja mam jedno mniej do pamiętania. Bardzo polecam i myślę, że każdy będzie zadowolony.

Michał Wróbel

Polecam, korzystam z usług placówki od kilku lat, za każdym razem wychodzę usatysfakcjonowany doborem oferty ubezpieczenia. Doświadczenie oraz niezbędna w tym temacie wiedza personelu pozwala na znalezienie polisy "szytej na miarę" indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam

Adam Kozłowski

Ubezpieczam się tutaj od lat - zarówno jeśli chodzi o samochód, mieszkanie i działalność gospodarczą. Za każdym razem jestem zadowolony z ceny i obsługi. Serdecznie polecam!

Anna K

Polecam serdecznie te miejsce, doradcy pomogli mi wybrać najkorzystniejszą ofertę, w miłej i serdecznej atmosferze. Na pewno z chęcią tu wrócę.

Ewa Kaminska

Bardzo szybka, profesjonalna pomoc w zakresie ubezpieczenia samochodu. Najserdeczniej polecam!

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Kartuzach czeka na Ciebie polisa OC i AC, jakiej potrzebujesz!

W kilka minut porównamy oferty 30 Towarzystw współpracujących z nami, aby dostarczyć Ci pełną gamę produktów w jednym miejscu. Nasi doradcy pomogą dostosować zakres ochrony do Twoich potrzeb i budżetu. W naszej placówce za wybraną polisę zapłacisz kartą.

Oferujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, Autocasco, NNW czy Assistance) oraz polis majątkowych (na życie, mieszkań i domów, turystycznych czy firm).

CUK Ubezpieczenia w Kartuzach mieści się na parterze Centrum usługowo-handlowego "k€m" (w pobliżu apteki). Znajdziesz nas przy głównym rondzie w Kartuzach, u zbiegu ulicy Gdańskiej i Marszałka Piłsudskiego, zaledwie 500 m od Wydziału Komunikacji. Wygodnie i bez opłat zaparkujesz swoje auto na podziemnym parkingu (wjazd od ulicy Gdańskiej).

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 i w soboty od godziny 9:00 do 12:00. Zapraszamy serdecznie!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up