Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Wojska Polskiego 2A, 14-200 Iława

Adres

ul. Wojska Polskiego 2A

14-200 Iława

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 9:00-13:00

Kontakt

tel. 89-648-29-04

email: ilawa@cuk.pl

Iławska placówka CUK Ubezpieczenia wyróżnia się najwyższą jakością obsługi klienta. Autorski kalkulator ubezpieczeniowy i fachowa wiedza naszych doradców gwarantuje korzystny wybór polisy.

W CUK oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń OC i AC w Iławie, porównując oferty aż 30 Towarzystw. Oprócz polis komunikacyjnych (OC, Autocasco, NNW, Assistance), proponujemy również bogaty wybór ubezpieczeń majątkowych: mieszkań, życia, firmy czy turystycznych.

Wizyta w CUK Ubezpieczenia w Iławie to same korzyści! W trosce o naszych klientów zapewniamy łatwy dostęp do biura - miejsce parkingowe znajdziesz przy samym wejściu do lokalu. Polisę wybierzesz w miłej atmosferze - czeka na Ciebie pyszna kawa i prasa codzienna.

CUK Ubezpieczenia znajduje się w centrum Iławy przy ul. Wojska Polskiego 2a naprzeciwko sklepu Kaufland. Wpadnij do nas w drodze na zakupy!

Nasza placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 a także w soboty od godziny 10:00 do 13:00. Serdecznie zapraszamy!

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Wojska Polskiego 2A, 14-200 Iława

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.