Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Gdynia - ul. Starowiejska 20 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Starowiejska 20

81-363 Gdynia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 58-620-66-83

email: gdynia4@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Oli Sad

Wszystkie samochody od paru lat ubezpieczam u Pana Łukasza i zawsze wychodzę zadowolona :) Bardzo dobre oferty na pełne pakiety, które za każdym razem wychodzą najkorzystniej - sprawdzone i porównywane z innymi agentami. Szczerze polecam, bo są na prawdę najtańsi i najlepsi :)

Sonia Tokarska

Polecam z całego serca! U pana Łukasza ubezpieczam od lat samochody i mieszkanie. Za każdym razem doradzi i całą operację przeprowadzi 100% profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Ubezpieczając się na Starowiejskiej niczym nie muszę się martwić!

Mat pl

Kolejny rok i kolejne samochody ubezpieczamy u Pana Łukasza w CUK, pełen profesjonalizm w podejściu do klienta, jestem wymagającym klientem a tu moje potrzeby są zauważone i spełnione. Miejsc w którym obsługa wie co to jakość obsługi i wartość zadowolonego klienta! zdecydowanie polecam, moi znajomi już też tu ubezpieczają nie tylko auta !

Michał Muszyński

Rzetelne podejście do klienta i profesjonalne doradztwo. Miałem okazję korzystać z usług kilkukrotnie i za każdym razem wszystko było w jak najlepszym porządku.

UWAGA! 

Z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, zadzwoń do doradcy i kup ubezpieczenie zdalnie, polisę otrzymasz na e-mail lub umów się na spotkanie z doradcą w placówce.

Szukasz taniego ubezpieczenia w Gdyni? Zajrzyj do CUK Ubezpieczenia i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić!

W naszej multiagencji korzystamy z autorskiego programu do porównywania stawek i wysokości cen ubezpieczeń. Dysponujemy ofertą z 30 różnych Towarzystw, aby wybrać dla Ciebie najlepszy wariant ubezpieczenia.

Zaufaj fachowej wiedzy naszych doradców i zmień swoją polisę na lepszą!

Znajdziesz nas w Gdyni przy ul. Starowiejskiej 20 niedaleko Dworca PKP Gdynia Główna.

Zapraszamy do wizyty w naszej placówce od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w każdą sobotę od 10:00 do 13:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up