Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Gdynia - ul. Nowowiczlińska 35 lokal Centrum Handlowego Tesco - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Nowowiczlińska 35 lokal Centrum Handlowego Tesco

81-577 Gdynia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9:00-21:00

Kontakt

tel. 58-573-58-65tel. 517-257-471tel. 506-936-596

email: gdynia@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Dominika K

Jestem zszokowana opinią poprzednika na temat punktu Cuk w tesco. Nie mogę pojąć co trzeba mieć w głowie wchodząc w buty klienta ludziom zupełnie się w głowie przewraca. Uważają sie wtedy za nadludzi. Klient w stylu płacę wymagam Nieważne czyim kosztem ważne by było dla mnie najtaniej i do tego ja tu jestem Panem. Zero relacji. Zupełne uprzedmiotowienie drugiego czlowieka. Nie dostałem oferty wyzyje sie na pracowniku. Dziwię się że Prowadzi pan działalność i nie zdaje sobie sprawy z tego, że za wiedzę trzeba płacić, i to duzo więcej. Skoro sie Pan udal do cuk do szukal pan najtańszej oferty. To nie jest punkt ekspercki, cuk jest wachlarz produktów z każdej dziedziny. I trudno miec w głowie każdą ofertę. Nigdy nie pojmę nieopierzonych dorobkiewiczów którym się wydaje że pozjadali wszystkie rozumy i maja do tego berło w postaci możliwości obsmarowania kogoś w internecie na dodatek uwazaja się za najmądrzejszych na świecie. Jeżeli pan wymaga pieszczot i wiedzy biznesowej to powinien pan się udać do brokera, tylko że tam zapłaci pan o wiele więcej ale jestem pewna ze dostanie pan ofertę. Ta kobieta obsługuje każdego klienta, i biznesowego, i indywidualnego, poświęciła swoj czas i nie sądzę zeby Pana nie miło obsłużyła. A Pan szkaluje jej profesjonalizm i pracowitość oraz bezmyślnie przekreśla jej dorobek. Nie znam bardziej pracowitej i obrotnej dziewczyny niż właśnie ta teższa pani z cuk, a jej wiedza jest ogromna. Dziwię sie ze ogarnia tyle produktów. Zawsze pamięta o kończących się polisach, widać że jest systematyczna zorganizowana i poważnie traktuje swoją pracę, czuc ze sie stara i ze jest profesjonalna. To ona kiedyś bedzie brokerem na ktorego nie bedzie pana stać. Nigdy nie zapomniała o mojej polisie. I myślę ze czuje to wielu jej klientów. Więcej, w tym roku nie jestem juz jej klientem, ale ubezpieczałam u niej w 2019 auto które sprzedałam chwile pozniej. Trzy miesiące przed koncem polisy przypomniala mi ze nie zgłosiłam sprzedazy i jesli tego nie zrobie polisa odnowi sie na moje nazwisko. I wydzwaniała tak systematycznie do ostatniego dnia polisy dopóki tego nie zrobiłam. Choć nie miala w tym zadnego interesu. Ta kobieta właśnie, oprócz znajomości wielu ofert (nie mozna znac wszystkich), reprezentuje kwintesencje ubezpieczeń jaką jest opieka, a dorzuca do tego serce za free, czego Panu łącznie z klasą ewidentnie brakuje.

Barbara Tomaszewska

Profesjonalna obsługa Pani Małgorzata przemiła fajna babka, która zawsze pamięta o kliencie. Polecam wszystkim!

aleksandra rusiecka

Korzystam od lat. Obsługa bardzo miła i rzeczowa. Sprawy zawsze szybko i profesjonalnie załatwione. Polecam.

daniel craig

Pełna profeska, sprawa załatwiona szybko i rzeczowo. Każda z Pań ma szeroką wiedzę z ubezpieczeń, korzystam od lat.

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

CUK Ubezpieczenia Gdynia to multiagencja ubezpieczeniowa, która profesjonalnie doradza w wyborze produktów ubezpieczeniowych. Reprezentując interesy naszych klientów, współpracujemy z 30 Towarzystwami, aby dla każdego znaleźć idealną polisę.

Nasza oferta obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne (OC/AC, Assistance), mienia, domów i mieszkań oraz NNW. Przygotowaliśmy polisy dla podróżujących, dla firm i dla rolników. Profesjonalni doradcy w kilka minut przeprowadzą dla Ciebie kalkulację cen składek i wysokości stawek, dzięki czemu łatwo podejmiesz decyzję o wyborze polisy.

Odwiedź nas w CUK Ubezpieczenia w Gdyni przy ul. Nowowiczlińskiej 35 w Pasażu Tesco - pomiędzy Inmedio a kwiaciarnią.

 

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up