Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Gdańsk - ul. Żwirki i Wigury 4 lokal 9 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać w ratachZapłać w ratach
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Żwirki i Wigury 4 lokal 9

80-463 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 58-573-14-02

email: gdansk@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Marek Lipinski

Byłem w tej placówce 7.12 w sobotę i mogę tylko żałować,że nie korzystałem w innych latach.Pani Wioleta okazała się odpowiednią osobą na tym stanowisku tzn wysoka jakość obsługi a przy tym miło mi się rozmawiało,Tak trzymać.

Grzegorz Płatek

Najlepsza agencja ubezpieczeniowa w Gdańsku. Panie mega pomocne, miłe, rzeczowe. Pięknie dziekuje.

Елена Синицкая

Dziewczyny w tym biurze pracują fantastyczne! Po zmianie nazwiska miałam problem z historią ubezpieczenia, to znaczy stracić wszystkie znizki na OC. Jestem bardzo wdzięczna Pani Wioletcie oraz jej koleżance, poświęciły czas na wyjaśnienie, zrobiły wiele różnych rzeczy, w reszcie uratowały mnie więcej 300 zł!

Mrs Jekyll

Przemiła i bardzo kompetentna obsługa! Panie mi bardzo pomogły, znalazły mi ubezpieczenie o kilkaset złotych tańsze. Gorąco polecam!

Korzystna polisa OC w Gdańsku? Sprawdź w CUK Ubezpieczenia Zaspa!

W naszej placówce przedstawimy Ci kompleksową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych (OC/AC, Assistance, NNW), zdrowotnych, na życie, turystycznych (bagażu, NNW), majątkowych (mieszkania, domu, roweru) i transportowych. Przygotowaliśmy także produkty dedykowane przedsiębiorcom i rolnikom.

W CUK Ubezpieczenia w Gdańsku podzielimy się z Tobą naszą wiedzą z zakresu doradztwa ubezpieczeniowego, aby polisa najbardziej pasowała do Twoich potrzeb. Wystarczy nam kilka minut, żeby zaproponować Ci najkorzystniejsze rozwiązania. Za pomocą autorskiego kalkulatora ubezpieczeniowego nasz doradca od ręki porówna interesujące Cię polisy. Dowiesz się, jakie są aktualne składki i poznasz szczegóły ochrony przewidzianej danym wariantem.

Odwiedź nas w Gdańsku przy ul. Żwirki i Wigury 4/9 niedaleko Galerii Zaspa.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w każdą sobotę w godz. 10:00-13:00. Do zobaczenia na Zaspie!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up