Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Chmielnik - ul. Sienkiewicza 30 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Sienkiewicza 30

26-020 Chmielnik

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 9:00-13:00

Kontakt

tel. 41-230-93-02tel. 733-224-422

email: chmielnik@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

J Jarecki

Jestem bardzo zadowolony, przedłużyłem ubezpieczenie OC w link4, które w tej placówce było nawet 60 zł tańsze niż w tej ofercie otrzymanej od nich listownie. Zamiast zapłacić 510 zł zapłaciłem tylko 450 zł. Przy okazji zakupiłem "pakiet dom" który kosztował 190 zł w najmocniejszej ochronie. Pierwszy raz dostałem coś więcej niż tylko ubezpieczenie tzn. zestaw gadżetów + ładnie zapakowane polisy oraz pakiet pomocy prawnej. Za rok na pewno tu wrócę i ubezpieczę ponownie.

Dagmara Janczewska

Przed wybraniem ubezpieczyciela przeszłam się po placówkach, aby porównać oferty. Wszyscy liczyli mi oferty z MTU, LINK4, HDI, a tutaj dostałam zaledwie po 5 minutach ofertę z 20 towarzystw, gdzie były dwie firmy tańsze od tych wcześniej wymienionych. Auto pierwszy raz ubezpieczyłam w CUK, ponieważ oferta była najtańsza i najszybciej zrobiona, a do polisy jeszcze cos dostałam.

Dawid Raczyński

Miejsce godne odwiedzenia, warto przyjść po ofertę i zobaczyć jak wygląda cena z 20 towarzystw zarówno do ubezpieczenia auta, domu, życia. Czas przygotowania oferty bardzo krótki, można obniżyć jeszcze cenę punktami PAYBACK, do podstawowej polisy komunikacyjnej OC dają pakiet pomocy prawnej dla 5 różnych spraw. Każda polisa jest nagradzana w zależności od rodzaju dodatkowym prezentem z widocznych na poniższym zdjęciu.

Michał Danielak

Trafiłem tutaj przez przypadek i ubezpieczyłem auto, obecny ubezpieczyciel mocno najeżdżał na tą placówkę wiec postanowiłem sprowadzić co jest tego powodem. Oferta została przygotowana w 5 minut, zeskanował dowód rejestracyjny, zadał dwa pytania i pokazał ok 20 ofert z czego dwie były tańsze od mojej obecnej i tego co dostałem od HDI. Wszystko została ładnie zapakowane w teczkę a przy okazji dostałem parę gadżetów.

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Kończy Ci się OC? Potrzebujesz polisy na życie? Czekamy na Ciebie w CUK Ubezpieczenia w Chmielniku z ofertami z 30 wiodących Towarzystw!

Podczas wizyty w naszej placówce otrzymasz zestawienie interesujących Cię polis. 

Nasi doracy CUK udzielą profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru polisy i w przejrzysty sposób wytłumaczą Ci warunki ubezpieczenia. Otrzymasz fachową pomoc w nietypowych sytuacjach.

Kupisz u nas nie tylko OC/AC, Assistance i polisę na życie, ale także ubezpieczenie zdrowotne, podróżne, firmowe, transportowe czy rolne. Zadbamy także o twoje mieszkanie, dom czy rower.

CUK Ubezpieczenia Chmielnik przy ul. Sienkiewicza 30 znajduje się niedaleko Gęsiej Studni.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 i w każdą sobotę w godz. 9:00-13:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up