Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Gdanska 16C, 77-100 Bytów

Adres

ul. Gdanska 16C

77-100 Bytów

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 59-725-13-50

email: bytow@cuk.pl

Zapraszamy do multiagencji CUK Ubezpieczenia w Bytowie, gdzie w zaledwie kilka minut porównasz oferty OC i AC 30 Towarzystw i znajdziesz najlepszą polisę dla swojego auta.

Jedynie u nas otrzymasz na wydruku komputerowym przejrzyste zestawienie wszystkich stawek Towarzystw, z którymi współpracujemy. Doradzimy Ci jaki najkorzystniejszy wariant wybrać, natomiast ostateczny wybór Towarzystwa i sposób zapłaty składki będzie należał tylko do Ciebie.

U nas możesz kupić także ubezpieczenie mieszkania lub domu, firmy (kompleksowo majątek, OC przewoźnika, flotowe), podróżne (koszty leczenia za granicą i NW), mamy także korzystne oferty dla rolników oraz grupowe i indywidualne polisy życiowe.

Oczekując na wyliczenie i przedstawienie oferty (co nie potrwa dłużej niż 2 minuty) możesz miło spędzić czas oglądając TV lub czytając czasopisma. A my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Ponadto w naszym oddziale będziesz mógł złożyć każde wypowiedzenie polisy, czy zawiadomienie o sprzedaży. Nasi doradcy służą pomocą w każdej sytuacji.

Do naszego oddziału można w łatwy sposób dojechać, mamy parking dla naszych klientów. W bliskiej odległości znajduje się placówka wydziału komunikacji Starostwa w Bytowie.

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Gdanska 16C, 77-100 Bytów

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na auto bez wychodzenia z domu.