Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Karpacka 1b, 41-907 Bytom

Adres

ul. Karpacka 1b

41-907 Bytom

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 8:00-12:00

Kontakt

tel. 32-411-35-35

email: bytom@cuk.pl

W CUK Ubezpieczenia w Bytomiu czekamy na Ciebie z szeroką gamą ubezpieczeń. Kupisz u nas zarówno OC i AC, jak i polisę na życie. Ubezpieczymy twoje zdrowie, mieszkanie, dom, podróż i firmę. Proponujemy także ubezpieczenia rolne i transportowe.

Wybór polisy zajmie nie więcej niż kilka minut! Nasz innowacyjny kalkulator ubezpieczeniowy porówna oferty 30 współpracujących z nami Towarzystw, aby opracować dla Ciebie indywidualny ranking najlepszych produktów. Zakres ubezpieczenia ustalisz z naszym doradcą, który udzieli Ci wszystkich informacji na temat polisy.

CUK Ubezpieczenia Bytom zapewnia nie tylko korzystne rozwiązania ubezpieczeniowe, ale także fachową obsługę w nietypowych sytuacjach. Przy kupnie OC otrzymasz od nas mały upominek, który umili Ci użytkowanie samochodu.

Nasza placówka w Bytomiu znajduje się w znakomitej lokalizacji, przy ul. Karpackiej 1b w pasażu handlowym Czerwona Torebka. Przed budynkiem czeka na Ciebie bezpłatny parking, gdzie bez problemu zaparkujesz swoje auto.

Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Bytomiu od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 8:00 do 12:00.

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Karpacka 1b, 41-907 Bytom

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.