Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Wojska Polskiego 19B, 85-027 Bydgoszcz

Adres

ul. Wojska Polskiego 19B

85-027 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 52-370-70-75

email: bydgoszcz@cuk.pl

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Bydgoszczy proponujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, Assistance), jak i ubezpieczeń mieszkania lub domu, firmy (majątek, OC przewoźnika, flota), podróżnych (koszty leczenia za granicą, NNW, ubezpieczenia bagażu). Posiadamy także korzystne oferty dla rolników oraz grupowe i indywidualne polisy na życie.

Wykorzystując autorski kalkulator ubezpieczeń, w kilka minut porównamy dla Ciebie polisy 30 wiodących Towarzystw. Uwzględnimy wszystkie czynniki mające wpływ na wysokość składki oraz określimy zakres ubezpieczenia, aby przedstawić Ci pełną ofertę dostępnych produktów. Nasz doradca od ręki przygotuje indywidualny ranking polis i pomoże w wyborze najkorzystniejszej.

Na miejscu załatwisz wszystkie formalności: kupisz polisę oraz złożysz wypowiedzenie do aktualnego ubezpieczyciela. CUK Ubezpieczenia oferuje także rozłożenie płatności na raty. W trosce o Twój komfort przypominamy o terminie kolejnej opłaty oraz o kończącej się polisie.

Odwiedź nas w CUK Ubezpieczenia w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 19B naprzeciwko sklepu Kaufland. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–18:00 oraz w soboty od 10:00-13:00.

Poza godzinami otwarcia zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania.

Serdecznie zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Bydgoszczy!

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Wojska Polskiego 19B, 85-027 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.