Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Pelplińska 9, 85-794 Bydgoszcz

Adres

ul. Pelplińska 9

85-794 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 52-525-63-85

email: bydgoszcz@cuk.pl

Potrzebujesz OC i AC? Kończy Ci się polisa? W CUK Ubezpieczenia w Bydgoszczy znajdziesz pełną ofertę 30 wiodących Towarzystw. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, dysponujemy nie tylko ubezpieczeniami komunikacyjnymi, ale także majątkowymi (na dom i mieszkanie), podróżnymi, rolnymi, transportowymi i firmowymi. Ubezpieczymy również Twoje zdrowie i życie, a nasi doradcy pomogą Ci w wyborze idealnej polisy.

W placówkach CUK korzystamy z innowacyjnego kalkulatora ubezpieczeniowego, który w 2 minuty porównuje oferty 30 współpracujących z nami Towarzystw. Przeprowadzimy dokładną symulację warunków polisy i cen składki, aby dobrać odpowiedni zakres ubezpieczenia. W kilka chwil pomożemy Ci wybrać produkt dopasowany do Twoich potrzeb!

Profesjonalni doradcy w przyjemnej atmosferze przeprowadzą Cię przez niezbędne formalności. W naszej placówce możesz nie tylko kupić nową polisę, ale także wypowiedzieć starą od poprzedniego ubezpieczyciela.

Nasza placówka mieści się w Bydgoszczy przy ul. Pelplińskiej 9 obok stacji paliw Orlen. Na naszych klientów czeka bezpłatny parking bezpośrednio przed budynkiem.

Odwiedź nas w CUK Ubezpieczenia Bydgoszcz od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w każdą sobotę od 10:00 do 13:00.

Zapraszamy!

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Pelplińska 9, 85-794 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.