Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Bydgoszcz - ul. Pelplińska 9 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Pelplińska 9

85-794 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 52-525-63-85tel. 506-936-264tel. 572-342-822

email: bydgoszcz@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Paulina Starczewska

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Polecam wszystkim. Pani Patrycja znalazła mi bardzo korzystną ofertę na ubezpieczenie samochodu, zapłaciłam dużo mniej niż proponowały inne ubezpieczalnie. Niedługo kończy mi się polisa na ubezpieczenie domu i napewno też skorzystam z ich oferty. Dodatkowo bardzo miła obsługa. 👌

K W

Profesjonalna obsługa i duży wybór ofert. Jestem bardzo zadowolony z nabytego ubezpieczenia. Polecam to miejsce! Panie z cuku świetnie doradzają.

szymolus

Pełen profesjonalizm. Wszystko szczegółowo omówione. Atrakcyjna cena do oferty. Polecam

Ariel Szczesniak

Było miło było fajnie niestety duża rotacja pracowników i co raz gorsze oferty i mniej ubezpieczycieli.

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Potrzebujesz OC i AC? Kończy Ci się polisa? W CUK Ubezpieczenia w Bydgoszczy znajdziesz pełną ofertę 30 wiodących Towarzystw. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, dysponujemy nie tylko ubezpieczeniami komunikacyjnymi, ale także majątkowymi (na dom i mieszkanie), podróżnymi, rolnymi, transportowymi i firmowymi. Ubezpieczymy również Twoje zdrowie i życie, a nasi doradcy pomogą Ci w wyborze idealnej polisy.

W placówkach CUK korzystamy z innowacyjnego kalkulatora ubezpieczeniowego, który w 2 minuty porównuje oferty 30 współpracujących z nami Towarzystw. Przeprowadzimy dokładną symulację warunków polisy i cen składki, aby dobrać odpowiedni zakres ubezpieczenia. W kilka chwil pomożemy Ci wybrać produkt dopasowany do Twoich potrzeb!

Profesjonalni doradcy w przyjemnej atmosferze przeprowadzą Cię przez niezbędne formalności. W naszej placówce możesz nie tylko kupić nową polisę, ale także wypowiedzieć starą od poprzedniego ubezpieczyciela.

Nasza placówka mieści się w Bydgoszczy przy ul. Pelplińskiej 9 obok stacji paliw Orlen. Na naszych klientów czeka bezpłatny parking bezpośrednio przed budynkiem.

Odwiedź nas w CUK Ubezpieczenia Bydgoszcz od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w każdą sobotę od 10:00 do 13:00.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up