Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Jagiellońska 70A, 85-027 Bydgoszcz

Adres

ul. Jagiellońska 70A

85-027 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 52-341-62-60

email: bydgoszcz@cuk.pl

Placówka CUK Ubezpieczenia w Bydgoszczy przedstawia pełną ofertę ubezpieczeń pojazdów: OC, AC, NNW, Assistance, ubezpieczeń mieszkań i domów, na życie, turystycznych, rolniczych czy firm. Nie trać czasu na poszukiwania polisy - w CUK porównamy dla Ciebie produkty 30 Towarzystw, żeby wybrać najkorzystniejszą opcję dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Dzięki autorskiemu kalkulatorowi ubezpieczeń w kilka minut przedstawimy Ci pełne zestawienie najlepszych ofert. Dowiesz się, jaki przewidujemy zakres ubezpieczenia i poznasz wysokość składki. Nasi doradcy służą profesjonalnym wsparciem i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

W trosce o Twój komfort w placówce akceptujemy płatność kartą.

Nasza multiagencja CUK Ubezpieczenia w Bydgoszczy mieści się przy ul. Jagiellońskiej 70a w Śródmieściu. Placówka zlokalizowana jest w centrum miasta na wysokości kładki na Brdzie, pomiędzy dworcem PKS a sklepem Media Markt. Przed budynkiem zaparkujesz auto na dużym, bezpłatnym parkingu przeznaczonym dla klientów. Znajdziesz nas w odległości 5 minut drogi od największego centrum handlowego w Bydgoszczy – Focus Mall.

Placówka CUK Ubezpieczenia Bydgoszcz jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00 i w soboty w godz. 10:00-13:00. Zapraszamy!

 

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Jagiellońska 70A, 85-027 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.