Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Bema 6, 42-500 Będzin

Adres

ul. Bema 6

42-500 Będzin

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 32-775-81-81

email: bedzin@cuk.pl

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Będzinie czeka na Ciebie największy wybór polis OC i AC z 30 różnych Towarzystw. W naszej placówce w kilka minut przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, a profesjonalny doradca zaproponuje najkorzystniejszą polisę dzięki innowacyjnemu kalkulatorowi ubezpieczeń.

W naszej ofercie znajdziesz m. in.: OC, autocasco, NNW, Assistance, ubezpieczenia mieszkań, domów, zdrowotne, osobowe, turystyczne, rolne oraz dla firm.

CUK Ubezpieczenia w Będzinie znajduje się w pobliżu stacji kolejowej Będzin Miasto. Wydział Komunikacji położony jest 600m od naszej placówki, dzięki czemu od razu po rejestracji pojazdu szybko ubezpieczysz u nas swoje auto.

Oprócz wyboru najlepszego ubezpieczenia zapewniamy kompleksowe wsparcie we wszelkich formalnościach związanych z obsługą polisy.

Będąc w gronie naszych klientów, otrzymasz od nas mały upominek: zawieszkę zapachową do samochodu, kalendarzyk, okładkę na dowód rejestracyjny bądź skrobaczkę do szyb.

Dzięki kącikowi dla najmłodszych Twoje dziecko będzie się dobrze bawić, kiedy Ty spokojnie wybierzesz polisę.

Biuro CUK Ubezpieczenia w Będzinie znajduje się przy ul. Bema 6. Przed drzwiami naszej placówki bez problemu zaparkujesz swój samochód.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 10:00 do 13:00.

Czekamy na Ciebie z najlepszymi ofertami w CUK Ubezpieczenia w Będzinie!

 

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Bema 6, 42-500 Będzin

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.