Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Balcia Insurance SE

12.04.2018
Balcia Insurance SE

Balcia Insurance SE rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2009 roku, poprzez współpracę z RESO Europa Service. W styczniu 2014 roku zarejestrowała w Polsce swój oddział.

Balcia Insurence, to towarzystwo ubezpieczeniowe z Łotwy. Od wielu lat działa w największych państwach Unii Europejskiej. Początkowo spółka działała pod nazwą BTA i rozwijała swoją działalność w trzech państwach bałtyckich: na Łotwie, Litwie i w Estonii. Od 2008 roku z powodzeniem weszła na rynki takich krajów europejskich jak Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hiszpania oraz Włochy, których mieszkańcy łącznie stanowią więcej niż 70% całkowitej populacji Unii Europejskiej.

Od 2016 roku spółka ma nową nazwę – Balcia Insurance SE. Obecnie swoją działalność prowadzi na zasadzie oddziału zagranicznego zakładu ubezpieczeń w Polsce, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.