2020-03-16

Ważne! Zakup polisy zdalnie bez wychodzenia z domu

Kup ubezpieczenie bez wychodzenia z domu!

W związku z pojawieniem się koronawirusa w Polsce, nie pozostajemy obojętni wobec naszych klientów. Stawiamy na superwsparcie oraz pełne bezpieczeństwo, dlatego wszelkie sprawy z Twoim ubezpieczeniem możesz załatwić przebywając z domu. W najbliższym czasie warto, abyś ograniczył wizyty w sklepach, urzędach czy naszych placówkach, maksymalnie dbając o swoje zdrowie. Zobacz, jakie masz możliwości kontaktu z doradcami CUK.

Skorzystaj z 3 możliwości zakupu bez wychodzenia z domu: zadzwoń na infolinię, wejdź na stronę internetową lub pobierz aplikację. Możesz też zadzwonić lub napisać do swojego doradcy CUK.

Kup polisę bez wychodzenia z domu w CUK.pl

Koronawirus w Polsce - jeśli możesz, pozostań w domu

W kilku ostatnich tygodniach liczba zachorowań na COVID-19 wzrosła, więc w najbliższym czasie musisz koniecznie zadbać o siebie i swoje zdrowie. Główny Inspektorat Sanitarny zaleca odwołanie wszelkich podróży, zwłaszcza tam, gdzie ryzyko zachorowania jest dosyć duże. Poza tym, Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła stan pandemii. Oznacza to, że naprawdę warto ograniczyć spotkania, wyjazdy oraz wydarzenia do minimum. Pozwoli to zminimalizować ryzyko zachorowania, a także rozprzestrzeniania się koronawirusa w kraju. 

Właśnie dlatego i my wychodzimy z propozycją dla naszych klientów, aby maksymalnie zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nie musisz wychodzić z domu, aby przedłużyć swoje ubezpieczenie czy wykupić polisę OC. Sprawdź, jakie masz możliwości, a jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, po prostu zadzwoń na naszą infolinię. Nasi superdoradcy są do Twojej dyspozycji 3 proste sposoby do zakupu polisy bez wychodzenia z domu.

Ubezpieczenie online- wejdź na CUK.pl i kup

Opracowaliśmy intuicyjny, prosty w obsłudze i bardzo wartościowy kalkulator online. Dzięki niemu, możesz błyskawicznie obliczyć składkę za ubezpieczenie auta, mieszkania, roweru czy polisy dla dziecka. Nie musisz zatem wychodzić z domu, aby Twoje ubezpieczenie zaczęło obowiązywać od zaraz. Płatność także wykonasz elektronicznie, a wszelkie szczegóły polisy dostaniesz na swojego maila. 

Infolinia dla klientów- zadzwoń 22 27 00 337 i kup

Do Twojej dyspozycji jest także nasza infolinia, która działa:

  • od poniedziałku do piątku 7:00-20:00
  • w soboty 8:00-18:00
  • w niedziele 10:00-18:00.

Możesz bezpośrednio zadzwonić na infolinię lub zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, więc odpowiemy na Twoje pytania dotyczące ubezpieczenia, przypomnimy o ważnych terminach, a także pomożemy Ci opłacić polisę bez wychodzenia z domu. 

Aplikacja do Twojej dyspozycji - pobierz aplikację CUK i kup

Jeśli jeszcze nie masz naszej aplikacji CUK Ubezpieczenia, koniecznie pobierz ją na swojego smartfona. Dzięki niej, możesz porównać ubezpieczenia oraz wybrać najlepszą opcję dla siebie. Wszystkie propozycje znajdują się w jednym miejscu, więc nie musisz odwiedzać placówek każdego towarzystwa z osobna. To także niezwykle komfortowe rozwiązanie. W aplikacji sprawdzisz także, kiedy kończy się Twoja polisa, a także w jakim terminie musisz ją opłacić. Prawda, że to proste? 

Rozmowa z doradcą w formie czatu

Wejdź na naszą stronę internetową, a w prawym dolnym rogu dostrzeżesz możliwość włączenia czatu z naszym doradcą. Wystarczy, że podasz imię i nazwisko oraz e-mail, a Twoja rozmowa automatycznie się rozpocznie. Zanim odwiedzisz naszą placówkę, szukaj informacji u naszych doradców przez Internet.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku