2018-12-13

Zimowe ubezpieczenie w CUK Ubezpieczenia

W tym roku wprowadziliśmy Krajowy Program Zdrowotny - sprawdź korzyści.

Zima, to taki czas, kiedy organizm każdego z nas wchodzi w stan spowolnionej aktywności, przez co nasza odporność jest w dużo gorszej kondycji niż podczas cieplejszych miesięcy w roku.

Należy wrzucić swoje płaszcze ponownie do szafy, wyjąć puchówkę i zaprzyjaźnić się z grubymi swetrami, czapkami i rękawiczkami.

Co jeszcze możemy zrobić, żeby jak najlepiej wspierać nasz organizm podczas nieprzyjaznej pogody i minusowej temperatury?

Niezbędna ochrona na zimę 

Można powiedzieć, że jesień już na dobre nas opuściła, a wraz z nią tegoroczne ciepłe i słoneczne dni. Rozpoczął się za to sezon na przeziębienia.

Mimo, że nikt z nas nie lubi chorować to często zapominamy się przygotować i zapobiegać chorobom, a działamy dopiero po fakcie.

Niełatwo zabezpieczyć się przez sezonowymi dolegliwościami, jednak jest coś co możemy zrobić dla siebie, aby mieć dodatkowe wsparcie.

Ekspert CUK radzi

Ubezpieczenia zdrowotne zdecydowanie zyskują na popularności w jesienno-zimowym okresie. Ludzie zaczynają coraz częściej chorować i potrzebować pomocy lekarza pierwszego kontaktu. Niestety w przypadku wizyt opłaconych z ramienia Narodowego Funduszu Zdrowotnego, czasami terminy są odległe i ciężko jest o szybkie przyjęcie.

W takim wypadku najczęściej decydujemy się na płatną pomoc lekarską. Jeżeli chcemy być zabezpieczeni na wypadek przeziębienia i mieć pewność, że zawsze znajdzie się dla nas przystępny termin u internisty, a także nasz portfel zbytnio na tym nie ucierpi, to powinniśmy pomyśleć o wykupieniu ubezpieczenia zdrowotnego

–  zaleca Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Na zimowe chłody: Krajowy Program Zdrowotny

W tym roku CUK Ubezpieczenia wprowadził do swojej oferty Krajowy Program Zdrowotny. Jest to ubezpieczenie zdrowotne oparte o model współpłatności, który zyskał bardzo dużą popularność u naszych zachodnich sąsiadów.

Za tę polisę, ubezpieczony płaci zaledwie 49 PLN miesięcznie i w przypadku wizyty u specjalisty dopłaca jedynie 19,90 zł.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku