2021-06-01

Strzel hat-tricka z PAYBACK dzięki mistrzowskim kuponom!

Kup w CUK polisę komunikacyjną i weź udział w najnowszej multipartnerskiej akcji PAYBACK.

Strzel hat-tricka z PAYBACK dzięki mistrzowskim kuponom!

Już 11 czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie usłyszymy pierwszy gwizdek w EURO 2020. Nawiązując do futbolowej gorączki, PAYBACK rusza ze specjalną kampanią „Strzel hat-tricka z PAYBACK”, w której na uczestników Programu czekają bonusy o wysokości aż 333 333 punktów!

Tegoroczne największe europejskie święto piłki nożnej będzie szczególne. Gospodarzami turnieju jest aż 11 państw, zaś sam termin zawodów, ze względu na pandemię, przełożono o rok. To właśnie z tych powodów apetyty wszystkich miłośników futbolu rosną z każdym tygodniem.

Najnowsza multiparterska akcja PAYBACK będzie mieć wiele wspólnego ze sportowymi emocjami. Wystarczy wziąć na celownik futbolową piłkę – będą nią oznaczone mistrzowskie kupony dostępne w aplikacji, na stronie PAYBACK.pl oraz na paragonach u wybranych partnerów (bp, Kaufland oraz PSB Mrówka). 

Przed zakupem polisy na swoje auto w CUK, aktywuj nasz mistrzowski kupon z +333 punktami, znajdziesz go na PAYBACK.pl lub w aplikacji PAYBACK.

Zakupy z mistrzowskimi kuponami gwarantują bonus w wysokości 1000 punktów: wystarczy wykorzystać je u dwóch partnerów, w tym co najmniej jeden u partnera stacjonarnego. Natomiast po użyciu ich u trzech partnerów, w tym co najmniej dwóch stacjonarnych oraz odpowiedzeniu na pytanie konkursowe, dodatkowo otrzymujemy szansę na zgarnięcie aż 333 333 punktów.

Nagrody główne czekają na 33 autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych odpowiedzi na pytanie konkursowe. Odpowiedzi będą przyjmowane wyłącznie poprzez aplikację PAYBACK.

Oprócz wspomnianych wyżej sieci Kaufland, bp, PSB Mrówka w akcji uczestniczą też CUK Ubezpieczenia i Maxi Zoo oraz wybrani partnerzy online:

  • AliExpress,
  • Allegro,
  • Decathlon,
  • Empik,
  • eobuwie.pl,
  • H&M,
  • Neonet.

Udział w akcji można wziąć przez cały czerwiec. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.payback.pl/mistrzowie oraz w aplikacji mobilnej PAYBACK. 

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku