Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Pomoc Prawna

Certyfikat Pomocy Prawnej CUK Ubezpieczenia

Każdy Klient, który podpisze w CUK roczną polisę, dodatkowo otrzyma POMOC PRAWNĄ CUK w postaci Pakietu 5 Porad Prawnych. Jesteśmy jedyną multiagencją ubezpieczeniową, która oferuje swoim Klientom Pomoc Prawną. Dajemy niezawodny sposób szybkiego i prostego załatwiania problemów natury prawnej, na jakie każdy może natrafić w życiu codziennym.

Porad Prawnych udziela nasz Partner - innowacyjna firma prawnicza Availo - profesjonalny, doświadczony zespół adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych, w zakresie wszystkich dziedzin prawa związanych z życiem prywatnym.

Bezpłatna Pomoc Prawna

Kupując polisę w CUK masz pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru. Pomagamy wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie i dodatkowo oferujemy Pomoc Prawną! Dostęp do prawnika jest natychmiastowy od 8:00 do 20:00 w dni powszednie. Prawnicy komunikują się w jasny i zrozumiały sposób, przedstawiając możliwe rozwiązania i wskazując ewentualne zagrożenia.

Przedmiot Pomocy Prawnej CUK

POMOC PRAWNA CUK to Pakiet Porad Prawnych świadczonych dla Klientów CUK przez profesjonalny zespół adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych.

Liczba usług w Pakiecie: 5  

Okres obowiązywania Pomocy Prawnej CUK: 12 miesięcy lub do momentu wykorzystania ostatniej usługi

Po aktywacji usługi, z Porad Prawnych możesz korzystać w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku w g. 8:00-20:00 (z wyłączeniem dnia 24 i 31 grudnia każdego roku).

W ramach każdej z Porad Prawnych masz nieograniczoną ilość kontaktów z prawnikiem w danej sprawie.

Zakres Pomocy Prawnej CUK

W ramach Pakietu 5 Porad Prawnych otrzymujesz doradztwo w zakresie WSZYSTKICH DZIEDZIN PRAWA związanych z życiem prywatnym, w tym między innymi: 

 • prawo spadkowe

 • prawo rodzinne

 • prawo darowizn

 • prawo karne i prawo wykroczeń

 • prawo lokalowe i prawo nieruchomości

 • prawo pracy

 • postępowanie cywilne

 • prawo konsumenckie

 • prawo podatkowe

 • prawo ubezpieczeniowe

 • prawo karne i prawo wykroczeń

 • prawo administracyjne i procedura administracyjna.

Sposób Korzystania z Pomocy Prawnej CUK

Korzystanie z Pomocy Prawnej CUK jest bardzo proste – wystarczy zadzwonić pod numer Infolinii: 22 33 00 300.

Porad Prawnych udzielają wyłącznie profesjonalni adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi, którzy w ramach Pomocy Prawnej CUK analizują sprawę oraz dokumenty potrzebne do udzielenia porady i wskazują:

możliwe rozwiązania - jeśli prawo przewiduje ich kilka, najkorzystniejsze rozwiązanie problemu, podstawy prawne – przepisy odnoszą się do jego sprawy,instytucje prawne – organy/podmioty uprawnione/zobowiązane do podjęcia działań w sprawie,argumenty za i przeciw – prawnik podpowie, jak bronić się przed zarzutami drugiej strony,udostępniane aktualne i historyczne akty prawne,wzory odpowiednich pism – BEZ LIMITU,odpowiedzi na pytania dodatkowe,informacje o wysokości kosztów sądowych i procedurach w danej sprawie,informacje o właściwości sądów i innych organów w danej sprawie.

Prawnicy komunikują się w jasny i zrozumiały sposób - w ramach każdej porady z Pakietu 5 Porad Prawnych masz nieograniczoną ilość kontaktów. Korzystając z Pomocy Prawnej CUK, podczas rozmowy z prawnikiem będziesz mógł założyć Indywidualne Konto Klienta, które zagwarantuje Ci stały dostęp do wszystkich prowadzonych dla Ciebie spraw oraz całej Twojej historii z prawnikiem.

Aby aktywować Indywidualne Konto Klienta zadzwoń pod numer Infolinii 22 22 80 817. Na podany adres e-mail otrzymasz login i hasło. Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się tutaj

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na auto bez wychodzenia z domu.