2020-06-26

Obserwuj CUK w mediach społecznościowych - gdzie nas znajdziesz?

CUK działa prężnie w mediach społecznościowych. Zobacz, gdzie możesz obserwować naszą działalność na rynku ubezpieczeń.

CUK działa aktywnie w mediach społecznościowych, z których wiele możesz dowiedzieć się na temat ubezpieczeń, a także naszej codziennej pracy. Sprawdź, gdzie warto zajrzeć.

CUK a media społecznościowe.

CUK Ubezpieczenia na Facebooku

Bądź na bieżąco i odwiedź nasz profil na Facebooku! Czasem rozwiązujemy tam zagadkę skomplikowanych wyrażeń związanymi z ubezpieczeniami, często organizujemy konkursy i cały czas powiadamiamy naszych fanów o aktualnych promocjach. Dużo się tam dzieje! Dołącz do społeczności, która ma ponad 12 tysięcy aktywnych użytkowników.

Praca od kuchni, czyli CUK na Instagramie

Wielokrotnie o CUK wspominano na Instagramie, dzięki czemu możecie zobaczyć np. jak była nagrywana nasza reklama z Anną Mrozowską, która wcieliła się w rolę Superbohaterki CUK czy jak wyglądał dokładnie jej makijaż. 

CUK na LinkedIn

Na profilu CUK na LinkedIn zrzeszamy społeczność specjalistów dziedzinie ubezpieczeń, ale nie tylko. Prezentujemy tam dumnie swoją markę w sieci. Koniecznie sprawdź!

Mobilnie i na wyciągnięcie ręki z aplikacją CUK

Pamiętaj też o tym, że w każdej chwili możesz pobrać naszą aplikację CUK i być na bieżąco z dotychczasowymi ubezpieczeniami oraz polisami, które kupisz w przyszłości. Gwarantuje Ci ona pełną kontrolę i wsparcie w trudnych sytuacjach. Aplikacja CUK umożliwia Ci np. zgłoszenie szkody, porównanie ofert czy włączenie powiadomień o kończącej się umowie. Wszystko to przez smartfona i bez wychodzenia z domu.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku