Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

2020-06-26

Obserwuj CUK w mediach społecznościowych - gdzie nas znajdziesz?

CUK działa prężnie w mediach społecznościowych. Zobacz, gdzie możesz obserwować naszą działalność na rynku ubezpieczeń.

CUK działa aktywnie w mediach społecznościowych, z których wiele możesz dowiedzieć się na temat ubezpieczeń, a także naszej codziennej pracy. Sprawdź, gdzie warto zajrzeć.

CUK a media społecznościowe.
CUK a media społecznościowe.

CUK Ubezpieczenia na Facebooku

Bądź na bieżąco i odwiedź nasz profil na Facebooku! Czasem rozwiązujemy tam zagadkę skomplikowanych wyrażeń związanymi z ubezpieczeniami, często organizujemy konkursy i cały czas powiadamiamy naszych fanów o aktualnych promocjach. Dużo się tam dzieje! Dołącz do społeczności, która ma ponad 12 tysięcy aktywnych użytkowników.

Praca od kuchni, czyli CUK na Instagramie

Wielokrotnie o CUK wspominano na Instagramie, dzięki czemu możecie zobaczyć np. jak była nagrywana nasza reklama z Anną Mrozowską, która wcieliła się w rolę Superbohaterki CUK czy jak wyglądał dokładnie jej makijaż. 

CUK na Twitterze i LinkedIn

Mamy też swój profil na Twitterze, z którego możesz czerpać wiele praktycznych oraz ciekawych informacji. Poza tym, jesteśmy na bieżąco z wiadomościami, które dochodzą od nas zarówno z kraju, jak i zza granicy. Śledzimy też zmiany gospodarcze czy ekonomiczne. Warto do nas dołączyć!

Z kolei na profilu CUK na LinkedIn zrzeszamy społeczność specjalistów dziedzinie ubezpieczeń, ale nie tylko. Prezentujemy tam dumnie swoją markę w sieci. Koniecznie sprawdź!

Mobilnie i na wyciągnięcie ręki z aplikacją CUK

Pamiętaj też o tym, że w każdej chwili możesz pobrać naszą aplikację CUK i być na bieżąco z dotychczasowymi ubezpieczeniami oraz polisami, które kupisz w przyszłości. Gwarantuje Ci ona pełną kontrolę i wsparcie w trudnych sytuacjach. Aplikacja CUK umożliwia Ci np. zgłoszenie szkody, porównanie ofert czy włączenie powiadomień o kończącej się umowie. Wszystko to przez smartfona i bez wychodzenia z domu.

keyboard_arrow_up