2022-02-01

CUK Ubezpieczenia z wyróżnieniem "Mecenas Toruńskiego Sportu"

CUK Ubezpieczenia Mecenasem Toruńskiego Sportu!

CUK Ubezpieczenia z wyróżnieniem "Mecenas Toruńskiego Sportu"

Toruński rodowód działającej od ponad 20 lat multiagencji  CUK Ubezpieczenia, to również zobowiązanie do wspierania lokalnych inicjatyw. Podczas uroczystej gali włodarze miasta Torunia wyróżnili firmy i osoby szczególnie zaangażowane w rozwój i wsparcie toruńskiego sportu.  

“Mecenas Toruńskiego Sportu” to wyróżnienia przyznawane z inicjatywy Prezydenta Miasta Torunia firmom, które w szczególny sposób angażują swoje środki finansowe oraz udzielają bezinteresownej pomocy zawodnikom toruńskich klubów sportowych stwarzając doskonałe warunki do uprawiania sportu i osiągania wysokich wyników sportowych. 

CUK Ubezpieczenia od lat wspiera toruńskie kluby oraz sportowe inicjatywy. Podczas uroczystej gali wyróżnienie z rąk Prezydenta Miasta p. Michała Zaleskiego w imieniu zarządu odebrał p. Marcin Dyliński, dyrektor departamentu marketingu i E-Commerce.  

Jesteśmy firmą, która powstała w Toruniu. W naturalny sposób czujemy związek z miastem i cieszymy się, że nasza działalność przyczynia się do rozwoju toruńskiego sportu. Trzymamy gorąco kciuki za toruńskich sportowców również 2022 - mówi Marcin Dyliński, Dyrektor Departamentu Marketingu i E-Commerce.  

CUK Ubezpieczenia znalazł się w gronie 78. uhonorowanych firm. Podczas gali zaprezentowana została wystawa zdjęć z najważniejszych wydarzeń sportowych roku. 

  Oceń artykuł

  0
  (0)

  Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku