2019-11-21

Do zakupu ubezpieczenia wystarczy aplikacja

Wszystkie polisy w jednym miejscu? Poznaj aplikację CUK Ubezpieczenia!

Przez Internet kupisz nie tylko przedmioty codziennego użytku, ale również produkty bankowe czy ubezpieczenie. Taki zakup oznacza dla Ciebie przede wszystkim dużą wygodę. Przedstawiamy co może pomóc Ci w nowoczesnym kupowaniu ubezpieczeń.

Polisa przez smartfon, czyli aplikacja CUK Ubezpieczenia

Bardzo komfortowym sposobem zakupu polisy jest wykorzystanie smartfonu. Ceny ubezpieczeń porównasz kiedy chcesz – jadąc tramwajem czy stojąc w kolejce. Do zakupu przejdziesz jednym kliknięciem, a finalizacja płatności potrwa tylko chwilę. Wystarczy, że ściągniesz naszą aplikację na smartfon z systemem Android lub iOS.

Ubezpieczenie zawsze na czas

Zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o czymś ważnym? Każdemu się to zdarza. Warto w porę pomyśleć o rozwiązaniu, które będzie pamiętać za Ciebie, zwłaszcza jeśli masz kilka polis i nie sposób zapamiętać ustaleń każdej z nich. Aplikacja CUK Ubezpieczenia przypomni Ci się za każdym razem, kiedy nieubłaganie będzie się zbliżał termin zakończenia którejś z Twoich polis. Dzięki powiadomieniom zyskasz czas na przemyślenie decyzji o przedłużeniu ubezpieczenia, a co najważniejsze nigdy nie zostaniesz bez ochrony. Nie chciałbyś chyba z zaskoczeniem odkryć, że Twoja polisa jest już nieważna, zwłaszcza jeśli akurat zdarzyłaby się szkoda? Aplikacja pomoże Ci zapewnić ciągłość ochrony i zdążyć na czas z zakupem nowej polisy.

Proste zgłoszenie szkody

Kolizja czy wypadek na drodze zawsze wiążą się z dużą porcją stresu. Nie są dobrym momentem na szukanie numeru do ubezpieczyciela. Korzystając z aplikacji, nie musisz już pamiętać, który numer jest do którego towarzystwa. Nasz prosty interfejs pozwala wybrać z listy polisę, w ramach której chcesz zgłosić szkodę, i od razu zadzwonić do właściwego miejsca. W taki sposób wezwiesz też pomoc z Assistance i skontaktujesz się z naszym doradcą klienta w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań.

Strefa Klienta – co to jest?

W CUK Ubezpieczenia oprócz aplikacji dajemy Ci wgląd do wszystkich Twoich polis także za pomocą komputera. Możesz łatwo zarządzać aktualnymi ubezpieczeniami oraz kupować nowe. Bez problemu sprawdzisz zapisy w OWU i dowiesz się, kiedy kończy Ci się ochrona. Dane logowania są takie same dla aplikacji i Strefy Klienta.

Aplikacja a Strefa Klienta

Te dwa rozwiązania działają razem, aby stworzyć Twój indywidualny portfel polis. Kupiłeś nowe ubezpieczenie w Strefie Klienta? Informacje o polisie pojawią się także w aplikacji. Kontrola nad ubezpieczeniami staje się prosta, niezależnie od tego czy kupujesz polisę na ekranie komputera czy wzywasz Assistance, stojąc na poboczu drogi.

Pobierz aplikację mobilną CUK Ubezpieczenia

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku