Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Do zakupu ubezpieczenia wystarczy aplikacja

2019-11-21

Przez Internet kupisz nie tylko przedmioty codziennego użytku, ale również produkty bankowe czy ubezpieczenie. Taki zakup oznacza dla Ciebie przede wszystkim dużą wygodę. Przedstawiamy co może pomóc Ci w nowoczesnym kupowaniu ubezpieczeń.

Polisa przez smartfon, czyli aplikacja CUK Ubezpieczenia

Bardzo komfortowym sposobem zakupu polisy jest wykorzystanie smartfonu. Ceny ubezpieczeń porównasz kiedy chcesz – jadąc tramwajem czy stojąc w kolejce. Do zakupu przejdziesz jednym kliknięciem, a finalizacja płatności potrwa tylko chwilę. Wystarczy, że ściągniesz naszą aplikację na smartfon z systemem Android lub iOS.

Ubezpieczenie zawsze na czas

Zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o czymś ważnym? Każdemu się to zdarza. Warto w porę pomyśleć o rozwiązaniu, które będzie pamiętać za Ciebie, zwłaszcza jeśli masz kilka polis i nie sposób zapamiętać ustaleń każdej z nich. Aplikacja CUK Ubezpieczenia przypomni Ci się za każdym razem, kiedy nieubłaganie będzie się zbliżał termin zakończenia którejś z Twoich polis. Dzięki powiadomieniom zyskasz czas na przemyślenie decyzji o przedłużeniu ubezpieczenia, a co najważniejsze nigdy nie zostaniesz bez ochrony. Nie chciałbyś chyba z zaskoczeniem odkryć, że Twoja polisa jest już nieważna, zwłaszcza jeśli akurat zdarzyłaby się szkoda? Aplikacja pomoże Ci zapewnić ciągłość ochrony i zdążyć na czas z zakupem nowej polisy.

Proste zgłoszenie szkody

Kolizja czy wypadek na drodze zawsze wiążą się z dużą porcją stresu. Nie są dobrym momentem na szukanie numeru do ubezpieczyciela. Korzystając z aplikacji, nie musisz już pamiętać, który numer jest do którego towarzystwa. Nasz prosty interfejs pozwala wybrać z listy polisę, w ramach której chcesz zgłosić szkodę, i od razu zadzwonić do właściwego miejsca. W taki sposób wezwiesz też pomoc z Assistance i skontaktujesz się z naszym doradcą klienta w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań.

Strefa Klienta – co to jest?

W CUK Ubezpieczenia oprócz aplikacji dajemy Ci wgląd do wszystkich Twoich polis także za pomocą komputera. Możesz łatwo zarządzać aktualnymi ubezpieczeniami oraz kupować nowe. Bez problemu sprawdzisz zapisy w OWU i dowiesz się, kiedy kończy Ci się ochrona. Dane logowania są takie same dla aplikacji i Strefy Klienta.

Aplikacja a Strefa Klienta

Te dwa rozwiązania działają razem, aby stworzyć Twój indywidualny portfel polis. Kupiłeś nowe ubezpieczenie w Strefie Klienta? Informacje o polisie pojawią się także w aplikacji. Kontrola nad ubezpieczeniami staje się prosta, niezależnie od tego czy kupujesz polisę na ekranie komputera czy wzywasz Assistance, stojąc na poboczu drogi.

Pobierz aplikację mobilną CUK Ubezpieczenia

keyboard_arrow_up