2021-03-04

CUK Ubezpieczenia rozpoczął współpracę z Beesafe

Poznaj BeeSafe - nową markę ubezpieczeniową, z którą rozpoczęliśmy współpracę.

Pod koniec minionego roku na rynku pojawiła się nowa marka Beesafe, należąca do towarzystwa ubezpieczeniowego Compensa (działającego w ramach Vienna Insurance Group).

BeeSafe to nowa marka oferująca ubezpieczenia.

Beesafe stawia na prostotę, oddając w ręce klientów intuicyjny kalkulator, który pozwala na szybkie przeliczenie składki za ubezpieczenie pojazdu (OC i AutoCasco). CUK Ubezpieczenia nawiązał współpracę z marką i jako jedyna multiagencja na rynku oferuje klientom i agentom dostęp do oferty Beesafe.

- W CUK Ubezpieczenia od 20 lat tworzymy przyjazny świat ubezpieczeń. Naszym klientom oferujemy przegląd wszystkich ofert dostępnych na rynku, dlatego wśród nich nie mogło zabraknąć Beesafe. Nawiązanie współpracy z marką to również nowe możliwości sprzedażowe dla naszych doradców. Zyskali oni dostęp do kolejnego produktu, który z łatwością mogą oferować klientom na odległość – co jest szczególnie ważne w czasach pandemii – komentuje Przemysław Grabowski Członek Zarządu CUK Ubezpieczenia.

Zakup produktów marki Beesafe jest dostępny nie tylko za pośrednictwem doradców CUK, ale także w kalkulatorze online, aplikacji i strefie klienta. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wychodzić z domu albo nie mają czasu na spotkanie online z doradcą. Formalności są ograniczone do minimum, a przeliczenie składki OC i AC zajmuje tylko 2 minuty. Kalkulator CUK dostępny jest dla urządzeń mobilnych, tak więc całego procesu zakupowego można dokonać z poziomu smartfona.

- Tym co charakteryzuje CUK Ubezpieczenia jest multikanałowość. Umożliwiamy zakup polisy w dowolny, wygodny dla klienta sposób – w placówce lub online u doradcy, przez contact center, aplikację mobilną oraz kalkulator online dodaje Przemysław Grabowski Członek Zarządu CUK Ubezpieczenia.

W ofercie Beesafe prócz ubezpieczeń komunikacyjnych – OC oraz Auto Casco w trzech wariantach: AC mini, Warsztat Partnerski, ASO, dostępne jest również ubezpieczenie NNW, sprzętu sportowego czy bagażu. 

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku