2021-03-24

CUK Ubezpieczenia działa bezpiecznie

W CUK Ubezpieczenia polisę kupisz online, przez telefon lub w placówce.

CUK Ubezpieczenia działa bezpiecznie

Czy jest branża, która lepiej zna się na bezpieczeństwie i ochronie niż branża… ubezpieczeniowa? Z pewnością nie. Nic więc dziwnego, że to ona pokazuje, jak prowadzić biznes w dobie pandemii w sposób bezpieczny dla pracowników i dla klientów.

Już od roku żyjemy w zmienionej rzeczywistości, której musimy stawić czoła. Wprowadzone ograniczenia spowodowały, że wiele punktów usługowych i sklepów, ograniczyło lub całkowicie zawiesiło swoją działalność. Placówki CUK Ubezpieczenia działają jednak tak, jak przed epidemią koronawirusa, dbając o  klientów zarówno w trakcie sprzedaży polisy, jak i podczas całego okresu jej trwania. 
Aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom multiagencji oraz ich klientom, w biurach w każdej placówce błyskawicznie wdrożono zalecenia GIS. Przy biurkach pojawiły się przezroczyste przesłony, a pracownicy swoje obowiązki zaczęli wykonywać w maseczkach, na długo zanim stały się one obowiązkowe. Ponadto klientom udostępniono żele dezynfekujące oraz wdrożono częste odkażanie powierzchni.  Dodatkowo, nasi klienci mogę zawrzeć polisę tak jak lubią, w trakcie rozmowy telefonicznej z agentem, przez stronę www, jak i za pomocą aplikacji. 

To ważne, aby nie zaniedbać kwestii ubezpieczeniowych w takich sytuacjach, jak ta, w której jesteśmy. Polisy chronią nasze zdrowie, nasz dobytek, naszych bliskich. Pamiętajmy zatem o przedłużeniu kończącej się polisy. W ten sposób chronimy się przed niedogodnościami oraz nieprzewidzianymi wydatkami związanymi z zaistniałą szkodą czy zdarzeniem losowym.
Oferujemy swoim klientom produkty trzydziestu największych towarzystw na rynku, które obejmują między innymi: ubezpieczenie komunikacyjne,  nieruchomości oraz ubezpieczenie  życia i zdrowia czy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Dzięki temu, klienci w trakcie jednego spotkania z agentem mogą otrzymać kompleksową ofertę. 

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku