2023-09-28

Prezes CUK, Jacek Byliński ekspertem na konferencji Ubezpieczenia Sprzedaż Innowacje Ryzyko

Dowiedz się jak nowe technologie zmieniają rynek ubezpieczeń.

Prezes CUK, Jacek Byliński ekspertem na konferencji Ubezpieczenia Sprzedaż Innowacje Ryzyko

Jak inwestycje w technologie i szeroko rozumiana cyfryzacja zmieniają polski rynek ubezpieczeń? – to pytanie było głównym przedmiotem dyskusji w ramach panelu „Cyfrowa przyszłość ubezpieczeń” na konferencji Ubezpieczenia Sprzedaż Innowacje Ryzyko zorganizowanej przez Europejski Kongres Finansowy.

Technologia w służbie agenta

Prezes zarządu CUK, Jacek Byliński, jako przedstawiciel dystrybutorów starał się przedstawić perspektywę pracy doradców z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi sprzedażowych, jakimi coraz częściej posługują się w swojej pracy tj. „Digital Agenci”.

Według naszego eksperta praca doradcy ubezpieczeniowego dynamicznie ewoluuje na przestrzeni ostatnich lat. Dziś coraz częściej agent jest dla klienta przewodnikiem po omnichannelowym środowisku sprzedażowym, a multiagencyjne systemy sprzedażowe w połączeniu z dobrym CRM są szansą na zwiększenie efektywności i przetrwanie na trudnym rynku.

Różnorodne spojrzenia uczestników panelu wywołały sporo pozytywnych emocji. Niewątpliwie wpływ na atmosferę miało nietuzinkowe miejsce Konferencji – Sala Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nawiąż współpracę i skorzystaj z najnowszych technologii

Nasi Agenci korzystają z najnowocześniejszych narzędzi oraz modeli sprzedażowych, poznaj niektóre z nich:
 

  • WebCUK,
  • OmniCUK,
  • aplikacja CUK,
  • CUK Direct dla Agenta,
  • formuła "Kończy Klient".

Dowiedz się więcej o technologicznym wsparciu dla agentów. Wypełnij formularz i poznaj nowoczesne narzędzia sprzedażowe.

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.