2023-10-10

CUK Ubezpieczenia nagrodził partnerów wyjątkowym wyjazdem do Jordanii

Dwudziestu najlepszych partnerów CUK wraz z kadrą menadżerską miało okazję zwiedzić Jordanię, 

CUK Ubezpieczenia nagrodził partnerów wyjątkowym wyjazdem do Jordanii

Partnerzy CUK zwiedzają Jordanię

Program wizyty obejmował wiele atrakcji, w tym zwiedzanie Petry, czyli jednego z najbardziej znanych miejsc na świecie. Uczestnicy mieli również okazję doświadczyć prawdziwego życia na pustyni, spędzając noc w namiotach w malowniczym Wadi Rum oraz odkrywając uroki tej niezwykłej krainy podczas przejazdu samochodami terenowymi.

Motywujemy jak nikt inny!

Warto podkreślić, że konkursy sprzedażowe oraz wyjazdy integracyjne są częścią kultury organizacyjnej w CUK Ubezpieczenia. Współpracujący z multiagencją agenci mogą liczyć na udział w wielu wydarzeniach, które nagradzają najlepszych oraz integrują zespół. To cykliczne spotkania takie jak: Asy Sprzedaży, Złote Romby, integracja dla pracowników centrali czy wyjazdy dla członków CUK Prestige Club. Multiagencja organizuje również konkursy sprzedażowe z cennymi nagrodami powiązane z promocją poszczególnych grup produktowych.

- Wyjazdy integracyjne oraz konkursy z nagrodami to tradycja w CUK. Mamy świadomość, jak ważną odgrywają rolę nie tylko w nagradzaniu osiągnięć partnerów, ale także w budowaniu silnych i zmotywowanych zespołów. Popularne powiedzenie mówi “nieważne, gdzie, ważne z kim” - w przypadku wyjazdu do Jordanii miejsce spełniło oczekiwania, ale prawdziwym skarbem tej wyprawy byli nasi partnerzy, którzy pokazali, że są zdeterminowani i zdolni do osiągania nawet najtrudniejszych celów i przede wszystkim, że gramy w jednej drużynie z logiem CUK. Z pewnością na długo zapamiętamy Jordanię, ale i Jordania na długo zapamięta ten zespół - mówi Tomasz Poradzewski, Dyrektor Departamentu Sieci Sprzedaży

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.