2022-11-25

Być agentem na swoich zasadach

Paweł Kulma mówi, co ceni sobie w pracy agenta ubezpieczeniowego.

Być agentem na swoich zasadach

Po 12 latach pracy w korporacji poczułem, że potrzebuję zmiany. W mojej głowie od dawna kiełkował pomysł, pragnąłem niezależności i swobody w działaniu. Wiedziałem, że początki będą trudne, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Dziś mogę śmiało wznieść toast za zbudowanie placówki od zera, bez wcześniej posiadanej bazy klientów. A Ci jak wiemy, są kluczowi w branży ubezpieczeń.

Podejmuj ryzyko. Jeśli wygrasz będziesz szczęśliwy, jeśli przegrasz będziesz mądrzejszy.

Swoboda w działaniu – za to cenię pracę agenta i tego właśnie najbardziej brakowało mi w korporacji. Na Targach Franczyzy w Warszawie zapoznałem się z ofertą CUK. Spodobała mi się niezależność, jaką dawali przy jednoczesnym wsparciu. Po tym wszystko potoczyło się bardzo szybko. Odbyłem spotkanie w Toruniu, znalazłem lokal w Wołominie i stałem się właścicielem franczyzowej placówki CUK Ubezpieczenia. W styczniu obchodziłem 5-lecie bycia agentem ubezpieczeniowym.

Pierwsze tygodnie pracy w placówce były intensywnym czasem. Zdarzały się różne sytuacje w tym pomyłki. Był to jednak przede wszystkim okres wytężonej pracy w celu pozyskania klienta. Zależało mi, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o otwarciu placówki, dlatego też inwestowałem w reklamę. Miała ona być jedynie wsparciem. Moim celem było pozyskać klienta, dzięki swojemu profesjonalizmowi i wcześniej zdobytej wiedzy. Uważam, że dobrze obsłużony klient, wróci do placówki, a także przyprowadzi swoich znajomych.

Lubię ubezpieczać, bo mogę pomagać

Cenię swoją pracę za fakt, że poprzez codzienne obowiązki mam możliwość budowania swojej marki. To jakim jestem człowiekiem i agentem ma ogromny wpływ na mój sukces. Mam pełne poczucie sprawczości, czego nie miałem na poprzednich stanowiskach. Jednak najcenniejszy w tej pracy jest dla mnie kontakt z ludźmi i niesienie im pomocy. Lubię ubezpieczać, bo mogę pomagać innym. Uświadamianie klientów w kwestii istniejących zagrożeń to dla mnie misja.

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO

Praca z CUK Ubezpieczenia

Dążę do dalszego rozwijania swojej placówki i zdobywania kolejnych klientów. Również poprzez działania w Social Mediach. Bycie Ambasadorem CUK to wyróżnienie i docenienie, ale też możliwość realizacji moich planów. Dzięki dodatkowym szkoleniom mam nadzieję jeszcze szybciej zwiększyć sprzedaż i odnieść kolejne sukcesy zawodowe. Od początku wiedziałem, że CUK to dobry wybór. Duża rozpoznawalna marka daje poczucie bezpieczeństwa i transparentność. CUK daje mi również jeden zintegrowany system kalkulacyjny oraz zautomatyzowane narzędzia, usprawniające pracę. Pozwala mi to profesjonalnie i kompleksowo obsłużyć klienta zarówno w placówce jak i zdalnie. W dzisiejszych czasach i obecnej sytuacji jest to bardzo ważne.

Dobrze dobrane ubezpieczenie to gwarancja spokoju dla klienta, ale i agenta. Dobrze ubezpieczony klient to zadowolony klient. Zadowolony klient to klient, który poleca dalej. W tej branży to bardzo ważne.