2022-11-22

Bezpieczny dom, czyli jaki?

Polacy są coraz bardziej świadomi potrzeby ubezpieczania nieruchomości.

Bezpieczny dom, czyli jaki?

Polacy coraz bardziej świadomie podchodzą do ubezpieczenia domu i mieszkania. Coraz częściej zakup polisy podyktowany jest potrzebą bezpieczeństwa, a nie tylko wymogami stawianymi przez bank.

Warto zadbać o pakietowość takiego ubezpieczenia, aby zabezpieczał przed każdą szkodą, nie tylko nasz dom, ale też nas samych. Jakie są możliwości? Co można zabezpieczyć poza samym mieszkaniem? Podpowiada Paweł Dołowy, właściciel placówki franczyzowej CUK Ubezpieczenia.

Podstawowa polisa mieszkania obejmuje mury i elementy stałe od zdarzeń losowych, takich jak na przykład pożar. Dostępnych jest jednak wiele wariantów jej rozszerzenia. W ofercie CUK Ubezpieczenia klienci znajdą cały wachlarz ubezpieczeń mieszkaniowych. Zakres zabezpieczenia jest zawsze dopasowany do potrzeb klienta.

– Coraz więcej klientów jest zainteresowanych ubezpieczeniami mieszkań i domów. Nawet jeśli taki wymóg stawia przed nimi bank, sprawdzają, jakie są warianty poszerzenia polisy. Zawsze staram się rozmawiać szczerze ze swoimi klientami o ich obawach i majątku. W tym zawodzie zaufanie jest kluczem do dobrze dobranego ubezpieczenia, a co się z tym wiąże – spokojnego snu klienta. W porozumieniu z towarzystwem jestem w stanie ubezpieczyć każdą nietypową rzecz, którą klient posiada w swoim domu – mówi Paweł Dołowy, właściciel placówki franczyzowej CUK Ubezpieczenia.

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO

W multiagencji CUK wraz z ubezpieczeniem domu możliwe jest również zabezpieczenie:

  • murów;
  • wnętrza: stałe elementy oraz ruchomości domowe;
  • OC w życiu prywatnym;
  • garażu/piwnicy/pomieszczeń przynależnych;
  • mienia znajdującego się na tarasie/ogrodzie;
  • psa i kota.

Klienci multiagencji mają do wyboru setki ofert z ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala to na dobranie idealnie skrojonej polisy do ich potrzeb i możliwości. Doradcy CUK służą swoją pomocą i radą. Dzięki nowoczesnym narzędziom porównanie ofert trwa ok. 30 sekund, dzięki czemu agent ma czas na dokładne poznanie oczekiwań konsumenta, co daje szansę zaproponowania kompleksowego ubezpieczenia, zabezpieczającego przed wszelkimi możliwymi zdarzeniami losowymi. W zeszłym roku w pierwszej trójce najczęściej sprzedawanych polis znalazły się  Wiener, AXA i WARTA.

– Ubezpieczenie mieszkania jest ogromnie istotne. Dom to nasze bezpieczne miejsce, do którego wracamy po złym dniu. To miejsce, w którym chcemy czuć się dobrze. Trzymamy w nim wszystkie swoje drogocenne rzeczy, ważne dokumenty, ale i wspomnienia. Dlatego tak ważne jest jego odpowiednie zabezpieczenie. Klienci często nie są do końca świadomi, jakie mają możliwości w tym zakresie. To nie ich wina, od tego jesteśmy my, agenci – mówi Paweł Dołowy – W swoim zawodowym życiu ubezpieczyłem kilkaset mieszkań i domów. Dzięki temu wiem, co jest istotne, na co należy zwracać uwagę. Życie codzienne, zawodowe i model rodzinny determinuje wiele czynników, które są istotne przy doborze idealnie skrojonej polisy. Moje doświadczenie i wiedza pozwala mi doradzić klientom, dzięki czemu mają poczucie bezpieczeństwa. Zawsze dokładnie opowiadam im, na co mogą liczyć od ubezpieczyciela przy różnych sytuacjach. Dobrze wiem, że niewielu z nich zapoznaje się z zapisami w polisie. Traktuję swoją pracę jako misję, dlatego robię wszystko, co mogę, aby moi klienci wyszli ode mnie z poczuciem spokoju, bezpieczeństwa, ale i niezbędnej wiedzy – dodaje.