Ubezpieczenie domu i mieszkania w Proamie - w zależności od tego, czego potrzebujesz

Chcesz zabezpieczyć swój majątek? Poznaj ubezpieczenie domu i mieszkania w Proamie. Zobacz atrakcyjną ofertę!

Proama proponuje ubezpieczenie domu i mieszkania dopasowane do Twoich potrzeb. Warto przyjrzeć się bliżej tej ofercie i poznać jej główne cechy charakterystyczne. Zobacz, na co możesz liczyć.

Dla kogo jest ubezpieczenie domu i mieszkania w Proamie?

Do wyboru masz wiele wariantów ubezpieczenia swojej nieruchomości. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę oczekujesz od polisy. Chcesz wyłącznie zabezpieczyć mieszkanie pod kredyt? A może masz cenne wyposażenie, które wymaga ochrony? Przyjrzyjmy się wariantom polisy w Proamie.

Pierwszy wariant jest ekonomiczny i skierowany jest do osób, które chcą zabezpieczyć swoją nieruchomość pod kredyt. Kiedy bank będzie wymagać od Ciebie ubezpieczenia, Proama dopasuje ochronę, która spełni oczekiwania. W zakresie ochrony znajdziesz np. pożar, silny wiatr czy zalanie. 

Kolejnym produktem jest wariant Optimum ubezpieczenia domu lub mieszkania. To Ty decydujesz, od jakich ryzyk chcesz ochronić swoją nieruchomość. W tym produkcie dostępny jest także Pakiet Ogień, który obejmuje między innymi pożar, uderzenie pioruna czy akcję ratowniczą. Jeśli Twoja nieruchomość jest narażona na powódź, możesz także rozszerzyć polisę o takie ryzyko.

Wariant Premium to najszerszy zakres ochrony oferowany przez towarzystwo ubezpieczeniowe Proama. To tzw. All Risk, czyli polisa na wszelkie zdarzenia (z wyjątkiem tych, które są w wyłączeniach ochrony). Nieruchomość możesz zabezpieczyć także w razie szkód wyrządzonych przez zwierzęta, a także podczas katastrofy budowlanej.