OC w Proamie - ochrona dla kierowcy

Sprawdź, czym wyróżnia się OC w Proamie. Na co możesz liczyć oprócz obowiązkowego ubezpieczenia?

Obowiązkiem każdego kierowcy pojazdu mechanicznego jest zakup OC. W Proamie możesz liczyć na atrakcyjne zniżki, które wyróżniają tę ofertę spośród innych. Warto zaznaczyć, że zakres ubezpieczenia u każdego ubezpieczyciela jest taki sam, ponieważ jest to regulowane prawnie. 

Jakie są zalety OC w Proamie?

Proama proponuje obowiązkowe OC dla kierowców, które ma na celu pokrycie kosztów w razie uszkodzeń auta, a także wyrządzenia szkód osobowych podczas wypadku czy stłuczki. Towarzystwo oferuje nawet 70% zniżek dla kierowców, którzy mogą pochwalić się bezszkodową oraz bezpieczną jazdą. Tego typu zniżki możesz wypracować sobie już po 6 latach. 

Co zyskujesz oprócz OC w Proamie?

Oprócz obowiązkowego OC w Proamie, otrzymasz także na życzenie Zieloną Kartę, która upoważni Cię do otrzymania odszkodowania w razie wyrządzenia szkód za granicą, tam gdzie nie obowiązuje polisa OC. Poza tym, w cenie pakietu dostaniesz także Assistance Wypadkowy. Tego typu opcja to gwarancja pomocy w razie wypadku na drodze. Obejmuje ona naprawę pojazdu na miejscu, jeśli jest to możliwe, a także holowanie pojazdu do 100 kilometrów oraz transport osoby poszkodowanej. Poza tym, przez cały czas masz dostęp do pomocy informacyjnej. Działa ona 24 godziny na dobę.