AC w Proamie - elastyczny pakiet dla Ciebie

Chcesz wykupić AC? W Proamie możesz liczyć na atrakcyjną ofertę, zniżki oraz dodatki. Sprawdź ofertę!

Jeśli dojdzie do stłuczki lub wypadku a Twój samochód zostanie uszkodzony, niezależnie od tego, kto jest sprawcą, dzięki AC otrzymasz odszkodowanie na naprawę. Zobacz, czym wyróżnia się oferta AC w Proamie.

Zniżki i stała suma ubezpieczenia

To, co wyróżnia AC w Proamie jest możliwość uzyskania wysokich zniżek za bezszkodową jazdę. Towarzystwo nagradza kierowców, którzy bezpiecznie poruszają się po drogach. Już po 4 latach możesz zyskać 70% zniżki na ubezpieczenie. W dodatku, suma ubezpieczenia jest gwarantowana, co oznacza, że nawet jeśli dojdzie do szkody, ona nie ulegnie zmianie. 

Do wyboru masz dwa warianty. Pierwszy z nich to Casco ASO, które obejmuje likwidacji szkody w ASO (Autoryzowanym Serwisie Obsługi) bezgotówkowo lub na podstawie dostarczonych faktur. Możliwa jest również naprawa w dowolnym warsztacie lub na podstawie wyceny towarzystwa ubezpieczeniowego. W tym wariancie jest także opcja odwiezienia Twojego samochodu po wypadku do warsztatu pod wskazany przez Ciebie adres.

Drugi wariant - Casco Warsztat - to wybór pomiędzy naprawą w warsztacie współpracującym z towarzystwem Proama bez uwzględnienia amortyzacji części lub na podstawie wyceny towarzystwa a usługą odwiezienia samochodu do warsztatu, a po naprawie, pod Twój dom.
 

Atrakcyjne dodatki do AC w Proamie

Pakiet AC w Proamie możesz dopasować do swoich potrzeb. Dzięki temu, płacisz wyłącznie za to, czego naprawdę oczekujesz od ubezpieczenia. Zakres ochrony w łatwy sposób dobierzesz do stylu życia oraz jazdy. W dodatku, możesz liczyć na pomoc assistance przez 24 godziny na dobę. 

Do ubezpieczenia możesz dokupić także np. ubezpieczenie szyb lub assistance w wielu atrakcyjnych wariantach.