Ubezpieczenie domu i mieszkania w MTU - prosta oferta dla każdego

Ubezpieczenie nieruchomości w MTU ma tzw. zryczałtowaną sumę ubezpieczenia. Zobacz, czym wyróżnia się ta oferta.

W MTU masz do dyspozycji konkretną i prostą ofertę ubezpieczenia domu i mieszkania. Dzięki temu, ochronisz swoją nieruchomość przed nieoczekiwanym zdarzeniem losowym, np. zalaniem, pożarem czy uderzeniem pioruna. Sprawdź, jak wygląda oferta w MTU.

Polisa bez zbędnych formalności

Ubezpieczenie nieruchomości w MTU ma tzw. zryczałtowaną sumę ubezpieczenia. Właśnie dlatego nie musisz wskazywać poszczególnych wartości domu, mieszkania, budynku gospodarczego czy wyposażenia. Suma ubezpieczenia jest z góry ustalona w OWU (Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia). Ubezpieczyć możesz nie tylko swoją nieruchomość, ale także ruchomości domowe, w tym rzeczy osobiste oraz elementy stałe, które znajdują się wewnątrz budynku. Poza tym, jeśli jesteś właścicielem pomieszczeń gospodarczych, również możesz objąć je ochroną. 

OC w życiu prywatnym - dodatek do polisy

Atrakcyjnym rozszerzeniem do ubezpieczenia domu i mieszkania w MTU jest OC w życiu prywatnym. Suma gwarancyjna wynosi aż 50 000 złotych i jest to maksymalna kwota, która może być wypłacona w razie wyrządzenia szkody osobie trzeciej. Przykładowo, jeśli zarysujesz auto na parkingu lub uszkodzisz szybę sąsiadowi, możesz liczyć na wsparcie finansowe.