OC w EUROINS - ochrona i bezpieczeństwo

OC w EUROINS to kompleksowa ochrona i bezpieczeństwo. Zobacz czym wyróżnia się ta oferta.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC możesz otrzymać w atrakcyjnych cenach w towarzystwie ubezpieczeniowym EUROINS. Zakres ochrony jest dokładnie taki sam jak u innych ubezpieczycieli, dlatego warto porównać oferty oraz sprawdzić, która z nich jest najbardziej atrakcyjna.

Jak działa OC w EUROINS?

Każdy kierowca musi pamiętać o pewnych formalnościach związanych z posiadaniem samochodu. To nie tylko ważny dowód rejestracyjny czy prawo jazdy, ale także polisa OC. Ma ona na celu ochronę przed konsekwencjami związanymi z uszkodzeniem samochodu czy ciała w trakcie kolizji, stłuczki czy poważnego wypadku. Oznacza to, że za szkody, które wyrządzisz osobie trzeciej jako kierowca, nie musisz płacić z własnej kieszeni. Obowiązek ten dotyczy wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. Szczegóły związane z zawieraniem umowy, działaniem polisy czy wyłączeniami odpowiedzialności znajdują się w ustawie o OC.

Podstawowe OC z atrakcyjnym dodatkiem w EUROINS

EUROINS proponuje swoim klientom nie tylko samo OC. W ofercie oprócz podstawowej ochrony znajduje się także usługa holowania pojazdu z miejsca zdarzenia. Oznacza to, że jeśli doszło do kolizji lub wypadku, podczas którego samochód został uszkodzony, kierowca może liczyć na wsparcie. Wszystko to w ramach rozszerzenia assistance, które dodawane jest do obowiązkowej polisy OC. Ten dodatek może być również dowolnie konfigurowany i dopasowany do potrzeb klienta - za dodatkową opłatą.