Assistance w EUROINS - pomoc na drodze

Assistance w EUROINS to ciekawa oferta, gwarantująca komfort na drodze. Sprawdź, jak możesz zabezpieczyć się w trudnych sytuacjach.

Dodatkowy komfort zapewni Ci assistance w EUROINS. To rozszerzenie do obowiązkowego ubezpieczenia OC, jednak może być traktowane jako osobna polisa. Zobacz, w jakich sytuacjach Ci się przyda.

Podstawowa ochrona czy maksimum komfortu na drodze?

To od Ciebie zależy jaki wariant assistance w EUROINS wybierzesz. Już z obowiązkowym OC otrzymujesz możliwość holowania pojazdu z miejsca zdarzenia po wypadku. To jednak nie wszystko. Tego typu udogodnienia mogą także być przydatne podczas nieprzewidywanej awarii na drodze. Do dyspozycji masz assistance, które działa na terenie Polski lub całej Europy, w zależności od wybranego wariantu.

Różnice pomiędzy konkretnymi wariantami dotyczą także sum ubezpieczenia. Maksymalna kwota assistance w Polsce w wariancie rozszerzonym wynosi 10 000 złotych, a na terenie Europy w ofercie Maksymalnym Plus aż 50 000 złotych. Poszczególne warianty różnią się od siebie także limitem odległości np. w przypadku holowania auta podczas awarii i wypadku, a także czasem korzystania z samochodu zastępczego.

W każdym jednak wariancie masz możliwość skorzystania z usługi transportu osób.

Nagła awaria na drodze, czyli pomoc assistance w EUROINS

Assistance w EUROINS to także ciekawa oferta organizacji naprawy pojazdu w razie uszkodzeń spowodowanych wypadkiem lub odzyskaniem pojazdu po kradzieży. W ramach tego ubezpieczenia możesz liczyć na samochód zastępczy na czas naprawy, a także organizację holowania do warsztatu. Nie musisz także martwić się o transport uszkodzonego auta do warsztatu, ponieważ tym również zajmuje się towarzystwo. Dodatkowo w EUROINS w ramach tej polisy możesz liczyć na udzielenie informacji na temat ważnych formalności oraz pomocy w razie szkody komunikacyjnej z tytułu OC. Warto też wspomnieć, że właśnie obowiązkowe ubezpieczenie jest konieczne do zakupu assistance (organizacji naprawy pojazdu).