Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenie mieszkania i domu w Concordii

Jesteś właścicielem nieruchomości lub wynajmujesz dom czy mieszkanie? Kup polisę mieszkaniową Concordia Mój Dom i czuj się bezpiecznie.

Jesteś właścicielem nieruchomości lub wynajmujesz dom czy mieszkanie? Kup polisę mieszkaniową Concordia Mój Dom i czuj się bezpiecznie. Możesz ubezpieczyć nie tylko mieszkanie, ale i dom wraz z wyposażeniem. W Concordia Mój Dom możesz objąć ochroną także dom w budowie czy dom letniskowy.

Co zyskujesz w ramach ubezpieczenia Concordia Mój Dom?

Chcesz ubezpieczyć dom od wybranych ryzyk czy wolisz formułę all risk? W ramach Concordii Mój Dom możesz wybrać spośród tych dwóch opcji. Co ważne, w przypadku ubezpieczenia mienia od jednego z najczęstszych ryzyk, czyli skutków przepięć, nie obowiązują żadne limity na szkodę. 

Zaletą tego ubezpieczenia jest również to, że mienie ubezpiecza się w oparciu o wartość odtworzeniową, a nie rzeczywistą, co oznacza, że świadczenie musi pokryć kupno lub naprawę sprzętów czy nieruchomości o wartości sprzed wystąpienia szkody. Ponadto suma ubezpieczenia nie zmniejsza się w żadnym przypadku, nawet gdy w trakcie obowiązywania polisy zostanie wypłacone odszkodowanie. 

Chcesz mieć zapewnioną pomoc ślusarza? W ramach tego pakietu zyskujesz ubezpieczenie  assistance w domu. Oprócz tego towarzystwo zapewni lokal zastępczy, gdy niemożliwe jest chwilowe zamieszkiwanie domu czy zwróci utracone koszty czynszu, jeśli wynajmujesz mieszkanie.  
 
Warto zaznaczyć, że w ramach ubezpieczenia Concordia Mój Dom możesz ubezpieczyć się od kradzieży poza miejscem zamieszkania. Wiąże się z tym dodatkowa opłata, jednak to tylko 5 zł rocznie!

To tylko niektóre zalety ubezpieczenia Concordia Mój Dom. Jeśli chcesz kupić ten pakiet, zgłoś się na infolinię CUK lub się do najbliższej placówki. Nasi agenci odpowiedzą na wszelkie pytania i szybko przeprowadzą przez proces podpisywania umowy.