Ubezpieczenia - Tychy, Budowlanych 59 lokal 25 - CUK

Adres

Budowlanych 59 lokal 25
43-100 Tychy

Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 40 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Jesteś z Tych lub okolic i szukasz ubezpieczenia auta czy nieruchomości? Nie lubisz wpisywać danych do internetowych kalkulatorów i chcesz skorzystać z wiedzy doświadczonych agentów ubezpieczeniowych? Zapraszamy do biura CUK Ubezpieczenia, które mieści się przy ul. Budowlanych 59/25!

Dlaczego warto wybrać placówkę CUK w Tychach?

Jesteśmy filią dużej multiagencji, która już od ponad 20 lat buduje stabilną pozycję na rynku, poszerza portfolio i ciągle się doskonali. W naszym biurze możesz:

●       porównać aż 40 ofert ubezpieczeniowych – dzięki temu nie przepłacisz za polisę i wybierzesz taką najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb;

●       czerpać z wiedzy i doświadczenia przeszkolonych przez ekspertów doradców;

●       skorzystać z kalkulatorów i nowoczesnych narzędzi, dzięki którym szybko poznasz kilka ofert jednocześnie;

●       obniżyć koszty polisy, korzystając z rabatów przydzielonych przez agentów, czy biorąc udział w programach np. PAYBACK.

Jakie ubezpieczenia kupisz w biurze CUK w Tychach?

W naszym portfolio znajdziesz wiele rodzajów ubezpieczeń. To oferty nie tylko ogólnodostępne, ale także specjalnie przygotowane tylko dla klientów CUK! Nie kupisz ich w żadnej innej placówce. Oto jakie ubezpieczenia znajdziesz w naszej ofercie.

Ubezpieczenia samochodowe i inne komunikacyjne

Mowa tu nie tylko o obowiązkowym OC czy dobrowolnych polisach, takich jak autocasco, NNW, ubezpieczeniu szyb czy assistance. Pełne ubezpieczenie samochodowe to świetna ochrona Twoich finansów. 

Jeśli jesteś motocyklistą, kupisz u nas dobre ubezpieczenie motocyklowe. Nieocenionym wsparciem dla właścicieli nieco innych jednośladów jest z kolei ubezpieczenie rowerowe.

Ubezpieczenia nieruchomości

Kupiłeś dom lub mieszkanie? A może planujesz zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego i szukasz ubezpieczenia, które zabezpieczy interesy nie tylko banku, ale i Twoje? Wśród ubezpieczeń nieruchomości, które kupisz w naszym biurze, znajdziesz m.in.:

●       ubezpieczenia mieszkania,

●       ubezpieczenia domu,

●       ubezpieczenia domu w budowie,

●       ubezpieczenia domku letniskowego.

Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Jeśli nie masz ubezpieczenia grupowego w pracy, a chcesz zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci, to zapraszamy do naszego biura po ubezpieczenie na życie. Możesz je rozszerzyć o ciekawe dodatki. Porozmawiaj z naszymi agentami na temat np. ubezpieczenia podtrzymania przychodu, trwałej niezdolności do pracy czy też Ubezpieczeniowego Funduszu Kapitałowego.

Oprócz tzw. życiówek kupisz u nas także ubezpieczenie zdrowotne, które dostępne jest w formie pakietu medycznego, zapewniającego dostęp do szerokiej sieci placówek prywatnych. 

Ubezpieczenia turystyczne

Jeśli planujesz wyjazd za granicę, koniecznie przyjdź do biura CUK w Tychach po polisę podróżną. Wspólnie z naszymi agentami dobierzesz sumę ubezpieczenia kosztów leczenia w podróży, które  będzie odpowiednie, biorąc pod uwagę kraj, do którego się wybierasz. Z czego jeszcze może składać się ubezpieczenie turystyczne? Oto pozostałe składniki:

●       NNW,

●       assistance podróżne,

●       OC w życiu prywatnym,

●       ubezpieczenie bagażu,

●       dodatkowe klauzule np. alkoholowa czy choroby przewlekłe.

Ubezpieczenia firmowe

Przyjdź do naszego biura, jeśli jesteś przedsiębiorcą, który musi wywiązać się z obowiązku założenia swoim pracownikom PPK, czyli Pracowniczych Planów Kapitałowych. Możesz porozmawiać z naszymi doradcami na temat innych potrzeb i wykupić takie ubezpieczenia firmowe, które będą skutecznie Cię zabezpieczać. Mowa tu m.in. o ubezpieczeniach OC zawodu, które są obowiązkowe w niektórych przypadkach czy np. ubezpieczenia floty.

Ubezpieczenie rolnicze

W naszym biurze możesz kupić także obowiązkowe ubezpieczenia rolnicze. Należy do nich OC rolnika czy budynków rolnych. Jeśli jesteś natomiast rolnikiem, który pobiera dopłaty bezpośrednie, kupisz u nas obowiązkowe w Twoim przypadku ubezpieczenie upraw.

Pozostałe ubezpieczenia dostępne w placówce w Tychach

Jako biuro CUK Ubezpieczenia, mamy w naszym portfolio także oferty specjalne. To polisy zaprojektowane z myślą o klientach CUK. Oto one:

●       NNW szkolne od firmy InterRisk – dostępne w kilku wariantach świetne zabezpieczenie dla najmłodszych i alternatywa dla polisy, zawieranej w szkołach;

●       polisa Bezpieczni w drodze – to rodzaj ubezpieczenia, które zapewnia świadczenie w razie wypadku komunikacyjnego; przysługuje zarówno kierowcy, pasażerom, pieszym, jak i osobom poruszającym się środkami komunikacji publicznej;

●       CUK Assistance – to ubezpieczenie assistance komunikacyjne, które obsługiwane jest przez lidera w branży, czyli towarzystwo Europa Ubezpieczenia;

●       ubezpieczenie rowerowe od PZU – świetne zabezpieczenie dla jednośladu (nie tylko takiego, które dopiero kupiłeś w sklepie, ale także tego kilkuletniego);

●       CUK dla Kredytobiorców – to świetne zabezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich, jeśli obawiasz się, że Twoje zobowiązania finansowe nie zostaną spłacone w razie problemów życiowych.

Przyjdź do biura CUK przy ul. Budowlanych 59/25 w Tychach, porozmawiaj z naszymi agentami, wybierz spośród 40 ofert i wybierz taką, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej