Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

LINK4 UBEZPIECZENIA

12.04.2018
LINK4 UBEZPIECZENIA

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Swoją działalność operacyjną rozpoczęło w 2003 r., będąc pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą na polskim rynku ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet.

Obecnie LINK4 oferuje klientom indywidualnym ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i turystyczne a firmom ubezpieczenia flot samochodowych z wykorzystaniem wielu kanałów dystrybucji: przez telefon, Internet, u agentów, brokerów, w bankach i sieciach handlowych. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników. W 2014 roku Link4 stało się częścią grupy PZU - jednej z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ubezpieczyciel jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymało certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.

Firma trzykrotnie była nagradzana godłem „Laur Konsumenta”. Ponadto towarzystwo otrzymało tytuł „Marka Wysokiej Reputacji” w konsumenckim badaniu PremiumBrand 2011. W 2012 roku LINK4 otrzymał nagrodę Super Brand oraz otrzymał również wyróżnienie „Firma Przyjazna Klientowi”.

W roku 2013 Obserwatorium Zarządzania przyznało Link4 nagrodę, jako pierwszej firmie ubezpieczeniowej w Polsce, „Inwestor w kapitał ludzki”. Natomiast Strefa Biznesu Dziennika Gazety Prawnej uznało Link4 jako „Konsumenckiego Lidera Jakości”.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.