Czy nie przepłacasz za OC? Zapytaj Asystenta Google!

Sprawdź czy nie przepłacasz za ubezpieczenie OC swojego pojazdu! Wystarczy, że porozmawiasz z Asystentem Google i dowiesz się czy Twoja oferta jest opłacalna.

Asystent Google a ubezpieczenia - jak to działa?

Każda polisa OC samochodu obejmuje taki sam zakres ochrony, który jest regulowany prawem. Warto zatem wybrać najtańszą ofertę. W czasie krótkiej rozmowy z Asystentem Google możesz sprawdzić czy Twoja oferta OC jest atrakcyjna czy też może słono przepłaciłeś…

Asystent Google porówna Twoją polisę z wyliczeniami składki wykonanymi przez posiadaczy pojazdów podobnych do Twojego, na podstawie ponad 500 000 wyliczeń, jakie wykonali klienci CUK Ubezpieczenia w przeszłości.

Jak korzystać z Asystenta Google?

To proste! Jeśli korzystasz ze smartfona z systemem Android, wystarczy że powiesz w jego kierunku: „OK Google, porozmawiaj z CUK Ubezpieczenia”. Jeśli masz telefon iPhone, najpierw pobierz z AppStore aplikację „Google Assistant”. Po uruchomieniu, w toku zwyczajnej rozmowy, Asystent poprowadzi Cię za rękę przez proces porównania polis, udzielając Ci instrukcji głosowych. Prawda, że to łatwe?

Jeszcze więcej wsparcia od Asystenta Google

Dzięki Asystentowi Google otrzymasz szczegółowe informacje na temat sieci 340 placówek CUK Ubezpieczenia w całej Polsce. Pozwoli Ci to na znalezienie najbliższego oddziału, abyś mógł odwiedzić go szybko i sprawnie. Poza tym, Asystent Google wytyczy najszybszą trasę dojazdu, a także połączy Cię z doradcą.

OK Google, porozmawiaj z CUK Ubezpieczenia!