Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Asystent Google

Sprawdź, czy nie przepłacasz za OC!

Każda polisa OC samochodu obejmuje taki sam zakres ochrony, regulowany prawem. Warto zatem wybrać najtańszą ofertę. W czasie krótkiej rozmowy z Asystentem Google możesz sprawdzić, czy Twoja oferta OC jest atrakcyjna, czy też może słono przepłaciłeś…

Asystent porówna Twoją polisę z wyliczeniami składki wykonanymi przez posiadaczy pojazdów podobnych do Twojego, na podstawie ponad 500 000 wyliczeń, jakie wykonali klienci CUK Ubezpieczenia w przeszłości.

Jak skorzystać z Asystenta Google?

Jeśli korzystasz ze smartfona z systemem Android, wystarczy że powiesz w jego kierunku: „OK Google, porozmawiaj z CUK Ubezpieczenia”.

Jeśli masz telefon iPhone, najpierw pobierz z AppStore aplikację „Google Assistant”. Po uruchomieniu, w toku zwyczajnej rozmowy, Asystent poprowadzi Cię za rękę przez proces porównania polis, udzielając Ci instrukcji głosowych.

Co jeszcze potrafi voicebot CUK Ubezpieczenia?

Asystent otrzymał także szczegółowe informacje na temat sieci 330 placówek CUK Ubezpieczenia w całej Polsce. Pozwoli na szybkie znalezienie najbliższej placówki CUK, wytyczy do niej najszybszą trasę dojazdu lub wywoła połączenie telefoniczne bezpośrednio z wybranym Agentem.

Kliknij i powiedz teraz do swojego telefonu:

OK Google, porozmawiaj z CUK Ubezpieczenia!

Google to znak towarowy Google LLC.

keyboard_arrow_up