2019-10-04

Sukces CUK na Kongresie Najlepszych Agentów Generali

Nasze wyniki sprzedaży polis Generali, Proama i Concordia zostały docenione!

II Kongres Najlepszych Agentów Generali właśnie za nami. To już drugie spotkanie przedstawicieli grupy Generali z przodującymi agentami. Nie obyło się bez wyróżnień dla CUK Ubezpieczenia!

Kryterium przyznawania nagród były wyniki sprzedaży produktów Generali, Proama i Concordia. W tym roku okazaliśmy się najlepsi aż w 3 kategoriach: największy przypis składki w ubezpieczeniach komunikacyjnych, największy przypis składki w ubezpieczeniach majątkowych oraz największy rozwój portfela majątkowego. Zwieńczeniem sukcesu naszej multiagencji jest statuetka i dyplom.

Dzięki doskonałej współpracy CUK Ubezpieczenia z Generali możemy pochwalić się nagrodą za bardzo owocną sprzedaż.Dzięki doskonałej współpracy CUK Ubezpieczenia z Generali możemy pochwalić się nagrodą za bardzo owocną sprzedaż.

W imieniu CUK Ubezpieczenia nagrodę odebrał Prezes Zarządu Jacek Byliński. W konferencji wzięli udział między innymi Maciej Fedyna – Prezes Zarządu Concordia Ubezpieczenia, Rajmund Rusiecki – Członek Zarządu Generali Polska, Jakub Jacewicz – Członek Zarządu Generali Polska oraz Tomasz Poradzewski – Dyrektor Departamentu Sprzedaży Agencyjnej Generali i Proama. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „Chcemy być partnerem pierwszego wyboru na całe życie”.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku