2021-11-04

Postaw na CUK — wyjazdowe spotkania CUK z Partnerami. Relacje są najważniejsze!

Przeczytaj o stacjonarnym spotkaniu z franczyzobiorcami CUK!

Postaw na CUK — wyjazdowe spotkania CUK z Partnerami. Relacje są najważniejsze!

Po rocznej przerwie wróciły spotkania z franczyzobiorcami w formie stacjonarnej. Postaw na CUK to nowa formuła spotkań, podczas której członkowie Zarządu firmy oraz reprezentanci poszczególnych działów dzielili się kluczowymi informacjami na temat rozwoju i zmian, jakie nastąpią w najbliższym czasie.

Postaw na CUK umożliwia bezpośrednią relację i tworzy przestrzeń do wymiany wiedzy między partnerami i przedstawicielami zarządu firmy. Podczas prelekcji zaproszeni goście mieli okazję do zapoznania się ze strategią i celami na najbliższe lata. Sporo miejsca było poświęcone działaniom marketingowym oraz ich wdrożeniu na szczeblu centralnym i lokalnym.

Na podstawie raportu przygotowanego przez Polską Izbę Ubezpieczeń (PIU) poruszane były również trendy w zakresie ubezpieczeń preferowanych przez Polaków w najbliższym czasie. W zakresie zmian prawnych odbyły się osobne panele dotyczące nowej i uproszczonej formy sporządzania umów oraz systemów premiowych. 

Podsumowaniem spotkania była debata, podczas której uczestnicy mieli możliwość bezpośredniego zadawania pytań w obszarach związanych z bieżącym funkcjonowaniem placówek oraz potrzeb produktowych i sprzedażowych. 

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku