2019-02-21

Pakiet Medyczny w polisie Warty

Czy wiesz kto może korzystać z Pakietu Medycznego?

Jeśli dotychczas nie udało nam się Was przekonać do wykupu ubezpieczenia Warta dla Ciebie i Rodziny jego podstawowym zakresem lub nie widzicie jego wyjatkowych zalet, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł!
 

Ubezpieczenie Warty w praktyce

Kupujesz polisę Warty dla Ciebie i Rodziny tylko dla siebie (np. w wariancie dla singla za 33 zł miesięcznie). Twoje dziecko nagle zachorowało i pilnie potrzebujesz konsultacji z pediatrą. W tej sytuacji dzwonisz na infolinię Warty i zamawiasz darmową wizytę pediatry do domu. W ciągu 3 godzin konsultant oddzwania do Ciebie i informuje o godzinie przyjazdu lekarza. Oczywiście za wizytę nie płacisz nic - jej koszt pokrywa Warta. Ty pokrywasz koszt zaleconych przez lekarza leków. Co więcej, jeśli za 2-3 miesiące Twoje dziecko ponownie zachoruje, Ty znowu możesz zamówić taką wizytę. Są one nielimitowane w ciągu roku polisowego!

Możesz również zamówić wizytę internisty dla żony/męża - nawet wtedy, gdy ona/on nie posiada polisy Warta dla Ciebie i Rodziny. Świadczenia assistance są przeznaczone nie tylko dla ubezpieczonego ale obejmują również członków jego rodziny.

Pełny zakres Pakietu Medycznego

Oczywiście to tylko część sytuacji z życia wziętych, który mogą się zdarzyć...

Zakres Pakietu Medycznego Twoje Życie jest znacznie szerszy. Znajdują się w nim nie tylko wizyty lekarskie, wizyty położnej, dostawy leków czy pomoc w procesie rehabilitacji.

Pełny zakres świadczeń poniżej:

Przeczytaj dokładnie zakresy świadczeń oferowane przez polisę. Zapoznanie z OWU gwarantuje zakup właściwego ubezpieczenia.

Ubezpieczenia na życie i nie tylko

Chciesz poznać szczegóły Pakietu Medycznego lub pełną ofertę ubezpieczeń na życie? Odwiedź jedną z naszych placówek, zamów rozmowę z doradcą lub zadzwoń na infolinię (22 27 00 337).
 

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku