Link4 w ofercie CUK Ubezpieczenia

24/09/2012

RSA Group ma ogromne, bo przeszło 300 letnie doświadczenie w branży. Jej początki sięgają 1710 roku. Zaufało jej aż 20 milionów osób na całym globie. Wśród nich są zarówno klienci indywidualni jak i firmowi (w tym największe światowe korporacje). Jako ciekawostkę warto dodać, że Link 4 była to pierwsza firma na polskim rynku oferująca ubezpieczenia komunikacyjne w systemie Direct (sprzedaż odbywała się tylko przez Telefon lub Internet). W tej chwili polisy tego ubezpieczyciela kupić można we wszystkich  oddziałach CUK Ubezpieczenia.

Oprócz standardowych produktów takich jak OC, Autocasco i Assistance, Link 4 proponuje swoim klientom także inne ubezpieczenia. W przypadku wykupienia polisy OC kierowca może doubezpieczyć szyby samochodu (SZYBY 24). Korzystając z tego ubezpieczenia, Link4 zapewnia wymianę lub naprawę szyb w razie ich stłuczenia lub uszkodzenia. W ofercie dostępna jest również klauzula KLUCZYKI PLUS, która zapewnia pokrycie kosztów wymiany kluczyków oraz wyrobienia nowych tablic i dowodu rejestracyjnego w sytuacji, gdyby zostały skradzione.

Ciekawym produktem jest ubezpieczenie Assistance Opony. W sytuacji unieruchomienia pojazdu wskutek uszkodzenia opony LINK4 zapewnia klientowi wymianę koła na miejscu zdarzenia na koło zapasowe lub holowanie do warsztatu (w przypadku braku koła zapasowego lub gdy uszkodzeniu uległa więcej niż jedna opona).

Po szczegóły oferty zapraszamy do placówek CUK.

2012-09-24