Liberty Direct w ofercie CUK Ubezpieczenia

28/09/2012

Towarzystwo informuje, że w ponad 90% przypadków odszkodowanie z AC wypłacane jest przez nie w ciągu 20 dni. Według opracowania prestiżowego dziennika Rzeczypospolita, OC Liberty Direct należy do ścisłej czołówki najtańszych na rynku ubezpieczeń. Zarówno w przypadku OC dla nowych jak i używanych aut Liberty znalazłby się na drugim miejscu zestawienia. 

OC w Liberty Direct to nie tylko niska cena, ale również szereg usług dodatkowych. Jedną z nich jest produkt o nazwie Mini Assistance. Obejmuje on pomoc serwisową w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie ubezpieczonego oraz poszkodowanego. Dodatkowo zapewnia on pomoc informacyjną dotyczącą postępowania w przypadku wystąpienia zdarzenia, procedur z nim związanych, usług najbliższych partnerów ubezpieczyciela, w tym pomocy drogowej, wypożyczalni pojazdów, hoteli, stacji paliw czy warsztatów partnerskich.

Oferta pakietów OC i Autocasco dostępna jest w dwóch opcjach: Warsztat oraz Warsztat Plus. Wariant Warsztat Plus jest przeznaczony dla samochodów nie starszych niż 3 letnie i umożliwia likwidację szkody bez uwzględnienia amortyzacji części oraz naprawę w autoryzowanych stacjach obsługi przy wykorzystaniu oryginalnych części oferowanych przez producentów samochodów. Natomiast opcja Warsztat przeznaczona jest dla samochodów nie starszych niż 5 letnie i w przypadku szkody umożliwia jej likwidację bez uwzględnienia amortyzacji (zużywania), czyli na częściach nowych, ale na zamiennikach.

2012-09-28