2018-05-14

Krajowy Program Zdrowotny z nagrodą InsurTech Award

Krajowy Program Zdrowotny (KPZ) został doceniony na jednym z największych wydarzeń w branży, czyli Wielkiej Gali FinTech & InsurTech Night, którą poprowadził Marcin Prokop. Fakt ten cieszy tym bardziej, że KPZ można nabyć wyłącznie w placówkach multiagencji CUK.

Krajowy Program Zdrowotny (KPZ) został doceniony na jednym z największych wydarzeń w branży, czyli Wielkiej Gali FinTech & InsurTech Night, którą poprowadził Marcin Prokop. Fakt ten cieszy tym bardziej, że KPZ można nabyć wyłącznie w placówkach multiagencji CUK Ubezpieczenia.

FinTech & InsurTech Digital Congress

FinTech & InsurTech Digital Congress to kluczowa pozycja na mapie wydarzeń z sektora finansowego i ubezpieczeniowego. Podczas konferencji odbywają się liczne prelekcje dotyczące nowinek technologicznych, a także szans i zagrożeń cyfrowego świata. Podejmowana jest również tematyka związana ze sztuczną inteligencją, sposobami transakcji, czy technologii blockchain. To także okazja do nagrodzenia wyróżniających się branżowych rozwiązań.

Krajowy Program Zdrowotny laureatem głównej nagrody InsurTech Award

Podczas konferencji rozdano nagrody w pięciu kategoriach: Best Lending Solution, Blockchain Technology Award, InsurTech Award, FinTech Award. 

Laureatem głównej nagrody InsurTech Award został Krajowy Program Zdrowotny.

Krajowy Program Zdrowotny wyróżniony główną nagrodą InsurTech Award w czasie jednego z ważniejszych wydarzeń z branży.

Źródło: facebook.com/FinTechInsurTechCongress.

"Za innowacyjny model biznesowy, którego filarem jest skalowalna platforma technologiczna, zbudowana w metodyce Agile & DevOps, oparta o architekturę mikroserwisów i dockerów, integrująca różne kanały sprzedażowe, w tym: internetowy, mobilny, placówki stacjonarne różnych operatorów oraz providerów ubezpieczeniowych z zakresu ochrony zdrowia. Oraz za sprawienie, że opieka zdrowotna będzie dla wszystkich nas bardziej przyjazna i dostępna."

- tak organizatorzy argumentują zwycięstwo KPZ w konkursie.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku