2020-04-06

Kończy Klient - zdalny zakup przedłużenia OC i AC

Sprawdź, jak możesz załatwić formalności bez wychodzenia z domu.

Cały czas wdrażamy nowoczesne opcje oraz nowe metody do naszej oferty, aby ułatwić klientom zakup polisy bez wychodzenia z domu. Wszystko to w trosce o komfort, bezpieczeństwo oraz zdrowie. Tym razem przedstawiamy opcję Kończy Klient, dostępną w wielu towarzystwach.

Kup ubezpieczenie zdalnie dzięki usłudze Kończy Klient.

Czym jest Kończy Klient i jak działa?

Kończy Klient to narzędzie, z której korzystają nasi agenci ubezpieczeniowi. Polega na tym, że dokładnie opracowana metoda pozwala na porównanie ofert w wielu towarzystwach, a także przedłużenie umowy online. Zarówno polisę, jak i jej szczegóły dostaniesz na swojego maila, a formalności dopełnisz poprzez kontakt z naszym doradcą CUK. Oczywiście bez wychodzenia z domu!

Do podpisania umowy nasz doradca CUK potrzebuje wyłącznie podstawowych danych. Przykładowo, dla AC nie jest wymagana dokumentacja zdjęciowa, ale towarzystwo ubezpieczeniowe może zgłosić się w celu umówienia się na oględziny.

Indywidualna kalkulacja OC i AC

Jak dobrze wiesz, wycena obowiązkowych oraz dobrowolnych ubezpieczeń, jest indywidualna. Pod uwagę brane są różne czynniki, w tym np. model i marka samochodu czy dotychczasowa historia ubezpieczeniowa. Wystarczy, że skontaktujesz się z doradcą CUK, a następnie otrzymasz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Dzieje się to mailowo lub telefonicznie. Kończy Klient to opcja zarówno dostępna dla dotychczasowych osób, które skorzystały z oferty CUK Ubezpieczenia, jak i nowych klientów. Warto jednak zaznaczyć, że w łatwy sposób obliczysz składkę za OC lub AC, korzystając z kalkulatora online czy kontaktując się z infolinią. 

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku