2020-01-23

Jeździsz bezpiecznie? Otrzymaj zwrot składki w LINK4!

Dzięki LINK4 Kasa Wraca dostaniesz premię za bezpieczny styl jazdy.

W 2019 r. kierowcy korzystający z programu LINK4 Kasa Wraca otrzymali już łącznie ponad 2 miliony zł premii za bezpieczną jazdę i przestrzeganie przepisów na drodze.

Jak działa program LINK4 Kasa Wraca?

Program Kasa Wraca umożliwia zwrot części składki za ubezpieczenie – nawet 30% ma szansę wrócić do portfela kierowcy. Wszystko dzięki telematii i analizie stylu jazdy. Kierowca korzysta z aplikacji, która zbiera informacje o jego zachowaniu na drodze. Jeśli jeździ bezpiecznie i przepisowo, otrzymuje punkty niezbędne do naliczenia premii. Kasa Wraca to program uznany licznymi nagrodami za innowacyjność i promowanie bezpieczeństwa.

Ilu kierowców już skorzystało?

W programie wzięło udział już 46 tys. klientów LINK4. Od uruchomienia programu w kwietniu 2017 r. kierowcy przejechali już wspólnie 108 mln kilometrów z włączoną aplikacją – to odległość, jaka dzieli Wenus od Słońca! Co ciekawe, z dotychczasowych danych wynika, że średnio co czwarty kilometr pokonywany jest z przekroczeniem prędkości. Ile można zyskać na bezpiecznej jeździe? Rekordzista otrzymał premię w wysokości 1 200 zł.

– Te wyniki w pełni nas zadowalają z dwóch powodów. Po pierwsze, dzięki programowi możemy nawiązać długotrwałe relacje z naszymi klientami i towarzyszyć im w codziennych podróżach, a po drugie, promujemy bezpieczny i przepisowy styl jazdy. Tak rozumiemy prewencyjną działalność w ubezpieczeniach, bo w interesie nas wszystkich jest, by na polskich drogach było bezpieczniej – tłumaczy Katarzyna Wojdyła, członek zarządu LINK4.

Ku bezpieczeństwu na drodze

Aplikacja na bieżąco analizuje styl jazdy kierowcy, płynność wykonywanych manewrów oraz dostosowanie prędkości. To cenne informacje, które mogą posłużyć samemu kierowcy do doskonalenia swoich umiejętności, a w efekcie do podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na drodze.

Jak wyjaśnia Krzysztof Kosiński, kierownik zespołu CRM Pionu Marketingu w LINK4: „Kierowcy, którzy preferują bardziej dynamiczny styl jazdy, nie są w żaden sposób karani wyższą składką. Stosujemy zasadę marchewki, bo program ma na celu promowanie dobrych nawyków na drodze. Po przejechanym dystansie nasz klient otrzymuje informację zwrotną, czy jechał przepisowo i co ewentualnie może w swojej jeździe poprawić”. 

Jak działa aplikacja?

Promocja oparta na telematii jest możliwa dzięki współpracy LINK4 z Telematics Technologies. Firma jest właścicielem NaviExpert – aplikacji z modułem Kasa Wraca. Każdy kierowca biorący udział w programie otrzymuje bezpłatny dostęp do nawigacji przez cały rok. Punkty za ocenę jazdy naliczają się, gdy prowadzi auto z włączoną aplikacją. Premia przyznawana jest dzięki regularnemu korzystaniu z nawigacji i uzyskiwaniu dobrych wyników. Warunkiem otrzymania zwrotu jest przejechanie minimum 200 km w miesiącu (w tym 5 dni z co najmniej 10 km na liczniku).

– Rozwiązanie LINK4 Kasa Wraca jest doskonałym przykładem tego, jak nowe technologie mogą wpływać na poprawę naszego bezpieczeństwa w codziennym życiu. Kluczem do sukcesu tego projektu jest postawienie Klienta w centrum. To on otrzymuje użyteczną aplikację, z której chce korzystać na co dzień bo ułatwia mu życie. Pracując nad swoimi nawykami za kierownicą, ma bezpośredni wpływ nie tylko na swoje bezpieczeństwo, ale i na nagrodę finansową, którą odbierze. Ma powód do tego, by zmieniać swoje nawyki, bo wie, że pracuje wyłącznie na siebie. Zanim na rynku pojawiła się ta oferta kierowcy wiedzieli, że opłacając swoje polisy, wrzucają pieniądze do wspólnej puli. Dzięki temu programowi to się zmienia – mówi Adam Bąkowski, prezes zarządu Telematics Technologies. Program Kasa Wraca jest innowacyjnym sposobem na częściowy zwrot składki za ubezpieczenie samochodu. Dzięki promocji LINK4 dobry styl jazdy kierowcy ma realny wpływ na obniżenie kosztów polisy. 

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku