Generali uatrakcyjnia AC

06/05/2008

Do 10% zwiększono premię dla stałych klientów kontynuujących umowę ubezpieczenia AC (bez względu na to, czy w ostatnim roku wystąpiła szkoda), a także wprowadzono udogodnienia cenowe dla klientów posiadających inne polisy w Generali (zniżki do 10%). Ponadto dla klientów z maksymalną zniżką z tytułu bezszkodowej jazdy i związanych z Generali od minimum 2 lat firma wprowadza możliwość zachowania prawa do 60% zniżki nawet po zgłoszeniu pierwszej szkody. Uzyskanie 60% zniżki jest możliwe już po 6 latach bezszkodowej jazdy.

Nowościami oferty AC Generali są m.in.:

+ zmniejszenie składki minimalnej za AC z 400 do 300 zł,

+ gwarantowana suma ubezpieczenia dla fabrycznie nowych samochodów.

Od maja Generali zniosło tzw. zasadę najwyższego ryzyka dla stref regionalnych, co oznacza że podstawą obliczenia składki będzie miejsce rejestracji pojazdu, nie zaś wyższa ze stref regionalnych, wynikających z miejsca zameldowania właściciela pojazdu.

Dzięki modyfikacji oferty produktowej wszyscy klienci kupujący po raz pierwszy polisę AC w Generali mają zagwarantowaną ochronę ubezpieczeniową na pojazdy do 13 lat, zaś osoby kontynuujące umowę mogą ubezpieczyć nawet auta 15-letnie. Kradzież pojazdu nie będzie wpływała na klasę Bonus/Malus.

Bez względu na poziom zniżek Bonus/Malus, zniżka za przebieg będzie mogła być udzielona również na podstawie oświadczenia oraz kopii ostatniej polisy, wystawionej na dany pojazd przez inną firmę ubezpieczeniową.

Za: Informacja prasowa 

2008-05-06