Ergo 7 - nowa linia produktów Ergo Hestii

21/08/2013

Ergo 7 to innowacyjne ubezpieczenie, którego zakres można łatwo i szybko dostosować do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Pionierski projekt obejmuje 7 najpopularniejszych ryzyk, z których każde występuje w 3 wariantach – wyjątek stanowi jedynie OC komunikacyjne.
W ramach Ergo 7 można wykupić m.in. ochronę domu i mieszkania od zdarzeń losowych i kradzieży, ubezpieczenie pojazdu (OC oraz Autocasco), odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym czy NNW. Klient, wspólnie z doradcą może dobierać osobisty zestaw ubezpieczeń, wycenić go i zakupić. Najlepsze ceny możemy sobie zapewnić ubezpieczając jak najwięcej ryzyk.

Nowością w nowo wprowadzonym pakiecie jest wysoka suma gwarancyjna dla OC w życiu prywatnym, który wynosi 2 mln zł. Tylko w Ergo 7 będziemy mieć także możliwość wybrania wariantu ubezpieczenia AC, umożliwiającego pokrycie drobnych szkód, powstałych np. na parkingach.

Ergo 7 to łącznie aż 19 niezależnych pakietów, 15 dodatków oraz ponad 8 tys. możliwych różnych kombinacji. Propozycja Ergo Hestii skierowana jest szczególnie do klientów zamożnych lub do tych, którzy wymagają od ubezpieczenia możliwie najszerszego zakresu ochrony i nie stawiają na pierwszym miejscu jego ceny.

Źródło: Ergo Hestia S.A.

2013-03-05